Некомпетентність обслуговування та обман

DianaTsegel 27 липня 2023, 12:43
В минулому місяці довелось оформити зарплатну карту
Часто користуватись нею я не збиралась, адже немає кешбеку (як мені сказали у відділенні) і мені набагато вигідніше пересилати кошти на інший банк, який пропонує вигідніші умови.
Наприкінці місяця (27 числа), прийшла смс про оплату комісії за те, що має бути користування картою на 5000 грн. Такі правила я дізналась тільки зараз, а не хоча б на початку місяця, вже не говорячи про роботу ваших менеджерів, які мали про це мене попередити
Моє питання ніяк не вирішили, а сплачувати комісію за вашу погану роботу я не збираюся
Райффайзен Банк
27 липня 2023, 12:52
Нам прикро, що склалась така ситуація та це вплинуло на Вашу думку про Банк в цілому. Ми цінуємо думку кожного нашого клієнта, у тому числі й критичні зауваження та у нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта.
Дійсно, одним із тарифних планів для рахунків фізичної особи є «Райфкарта +» за умовами є комісія – 39 грн./міс., яка не нараховується, якщо виконано хоча б одну з двох умов: 1. Середньомісячний залишок на картці не менше ніж 5000 грн. Враховується цілий місяць; 2. Сума покупок за карткою у торговельній мережі за місяць перевищує 5000 грн. Окрім, цього, у даному тарифі передбачено нарахування кешбеку у розмірі 1 % за окремі категорії: кафе/ресторани, одяг, побутова техніка.
Маємо велике бажання розібратись у даній ситуації, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону).

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 27 липня 2023, 17:23
Вітаємо, Діано! Отримали інформацію від менеджера, що Ваш запит було вирішено.
Дякуємо, що звернулись до нас!
З повагою та турботою,

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
27 липня 2023, 17:23
Корисний коментар
Вітаємо, Діано! Отримали інформацію від менеджера, що Ваш запит було вирішено.
Дякуємо, що звернулись до нас!
З повагою та турботою,
khvorost
khvorost
4 серпня 2023, 22:49
Дивно, напишіть будь ласка, хто той работодавець, який має рахунки у банку який є спонсором вбивст громардян України, ми звозимо його до Бучі за свій рахунок …, вони мають бачити плоди мвоеї співпраці…