Жах, а не банк

Анастасія Літвін 23 липня 2023, 22:26
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Донецьке шосе, 1
Пішла до відділеня отримати карту АТБ у відділені насильно заставляли поповнити карту ще погрожували що карта не буде активною я б повелась якби не працювала в іншому банку та не знала що це не обовязкова умова.
сьогодні край дістав банк. дзвоню на горячу лінію о 19:42 дівчина каже щоб змінити номер потрібно назвати номер договру якого я не знаю або карту інакше не можна змінити номер в усіх банках шукають по індинтифікайному по паспорту+ декілька питань, а тут маячня тим паче що казала що карта і вншому місці оператор взагалі не слухав що кажусь потім передзвонила о 22 поїла і внше місто взяла карту, а мені кажусь дзвоніть з 8 ранку я вже жалкую що є кліентом банку. мабудь закрию рахунок та в, а банку отримаю карту АТБ та не буде цієї маячні
Райффайзен Банк
24 липня 2023, 8:57
Добрий день, перш за все дякуємо за очікування!

Нам дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою та дана ситуація завдала Вам незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Хочемо зазначити, що зміна фінансового номеру можлива після ідентифікації клієнта. Для цього необхідно вказати ідентифікаційний код, слово пароль та номер картки (чи рахунку).
Ми завжди готові до врегулювання питань у індивідуальному режимі, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону) та відділення Банку до якого звертались. Дякуємо

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 28 серпня 2023, 18:40

Дякуємо за очікування та можливість розібратися в ситуації. Отримали зворотній зв’язок від менеджера. З Вами було проведено комунікацію в телефонному режимі та питання було вирішено. Якщо в майбутньому будуть виникати питання — звертайтесь, з радістю допоможемо!

З повагою та турботою,

Штокал Татьяна
Штокал Татьяна
24 липня 2023, 9:37
Що з вами коїться ? Жахливий сервіс , жахливі оператори . Маю картку атб , зареєструвала давно , поповнила . Пін код не встановлюється . Пише картка не активна . Але ж смс я отримала що активна і навіть нарахували 50грн І тут почалось , на банкоматі помилка , на касі атб помилка . 150 номерів за якими потрібно дзвонити , оператор розмовляє як з гімном . Номер картки , фіо , ок . Паспорт переді мною . Але цього мало , слово секретне назвіть. Яке слово …ви зума зійшли ? Ця картка атб і там мої кошти . Я хочу їх забрать і забути вас як страшний сон))))
VVG75
VVG75
24 липня 2023, 15:15
Це спеціальна операція сумлінних спонсорів війни та терору проти України по розпалу соціальної напруги в суспільстві. Даний банк дуже коректно та якісно обслуговує військових злочинців, вбивць, мородерів та гвалтівників в кацапї, надаючи їм всілякі пільги та канікули кредитні, заохочуючи вбивати українців !
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex