Банк вважає постанови виконавчої служби вище за Конституцію та рішення суду

taibadp 14 липня 2023, 2:15
Ще в Лютому 2023 було відкрито виконавче провадження, а 20.03 виписано постанови про арешт коштів. Райф один з перших надіслав повідомлення про арешт, проте формально на той час арешт не діяв. Але десь 29.03 раптово на кредитній картці пропав кредитний ліміт, використана частина ліміту почала відображатися з мінусом і щезла інформація про розмір мінімального платежу тощо. 03.04 підтримка завірила, що «ліміт заблоковано для користування у зв’язку з ситуацією в країні», при чому в повідомленні про арешт було вказано «Згідно умов військового стану кошти на ваших рахунках доступні до використання», але коли спитав про недоступність керування (не показує мін. платіж тощо), то відписали, що це вже через арешт.
26.06.2023 вступила в силу постанова суду щодо визнання постанови на виконавче провадження протиправною, отже всі похідні дії також протиправні, банку 04.07 надіслав заяву на зняття арештів і всіх пов’язаних дій, проте банк вимагає постанови виконавця на зняття арешту, хоча Конституція гарантує виконання судових рішень, а невиконання несе кримінальну відповідальність.
Райффайзен Банк
14 липня 2023, 8:55

Перепрошуємо за тривале очікування! Нам дуже прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Хочемо зауважити, що Банк зобов’язаний накласти арешт на рахунки, якщо постанова про арешт надійшла до Банку. З 06.05.2023 року чинності набрати дії Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів під час дії воєнного стану». Відповідно до цього Закону України користуватися коштами можливо, максимальна сума становить — 13 400 грн. за 1 календарний місяць (розмір 2-х мінімальних зарплат). Також можливо сплачувати податки та збори в повному обсязі. Для цього потрібно, що виконавець надіслав до Банку постанову про визначення рахунку.
Стосовно кредитного ліміту, ми повністю розуміємо, що зараз фінансова підстраховка — більш гостре питання, ніж зазвичай. Проте блокування лімітів — це тимчасова  вимушена  міра  зі сторони Райфу. Ситуація в країні змінюється досить динамічно. Ми відслідковуємо зміни та при можливості повернення  початкового ліміту будемо інформувати.  Кредитні ліміти відновлюються персонально.
Ми дуже хочемо розібратися в ситуації та Вам допомогти. Просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 30 серпня 2023, 15:42

Дякуємо за очікування та можливість розібратися в ситуацій. Отримали зворотній зв’язок від менеджера. З Вами було проведено комунікацію в телефонному режимі. Додатково на електронну пошту було надіслано лист за Вашим зверненням. Якщо в майбутньому будуть виникати питання звертайтесь, завжди раді допомогти!

З повагою та турботою,

taibadp
taibadp
14 липня 2023, 11:10
Любий @RaifHelp,

1) Щодо арешту: Я не оскаржую саме накладання арешту. І мене вибішує кожного разу оце «закон такий, закон сякий, зверніться до виконавчої», я вже 100 разів це читав і стільки ж звертався. Виконавча так само як і ви вже фактично 3 тижні ігнорує судове рішення. Є рішення суду де прямо вказано «Визнати протиправною та скасувати постанову державного виконавця […] про відкриття виконавчого провадження № […]». І є норма Конституції. Виконуйте.

2) Щодо ліміту: Звісно це «просто так співпало», що в іншому банку мені щойно збільшили на 6000 кредитний ліміт, у ще одному отримав кредитку з лімітом в кілька десятків тисяч, а у Райфа через рік з початку воєнного стану РАПТОМ «ситуація в країні». І при цьому райф активно рекламує свої кредитки та проводить акції типу «Сертифікати Giftmall номіналом 1 000 грн можуть виграти власники кредитних карток Mastercard від Райфу». Давайте подумаємо, що ж радикально змінілося за рік з 24.02.2022 що б могло вплинути на рішення щодо кредитного ліміту? АРЕШТ! До того ж банк надав відповідь Нацбанку, де вказав і підкреслив умову для закриття кредиту — накладення арешту.

3) Щодо інтерфейсу: звісно у вас могли бути причини закрити кредитний ліміт та сам кредит. Проте це аж ніяк не пояснює чому разом з цим прийшли незручності у вигляді неможливості без звернення до «гарячої лінії» взнати мінімальні суми платежів.
VVG75
VVG75
19 липня 2023, 9:02
Про що Ви? Для угрупування райф не існує такого поняття, як Конституція України вже давно!!! І я дуже сумніваюся, що воно взагалі колись для них існувало! В них є свої внутрішні «закони», згідно яких вони здійснюють свою діяльність! Головна задача. для даної установи, це отримання надприбудків за будь-яку ціну та вчасна виплата дивідендів спонсорам війни, щоб ті встигли вчасно надати пільги для мородерів, вбивць та гвалтівників Українських жінок та дітей !!!
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
30 серпня 2023, 15:42
Корисний коментар

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Банк вважає постанови виконавчої служби вище за Конституцію та рішення суду