не входит в положения клиентов

roma79 2 липня 2023, 20:46
когда был в окупации банк нащитовал процент по кредитной карте в то время когда мне небыло возможности платить по кредиту етим загнали карту в большой минус.на уступки не идут с долгом около 6 тис насчитали процент около 30 тис
Райффайзен Банк
3 липня 2023, 9:05
Вітаємо!
Дякуємо за очікування на відповідь. Перш за все, нам дуже прикро, що Ви потрапили в таке скрутне становище, ще й у такий не простий для всіх нас час. Нам дуже болісно, що наш народ знаходиться в окупації на рідній землі, ми щиро віримо в Перемогу та наших воїнів.
Ми завжди готові розглянути будь-які варіанти та створити максимально комфортні умови для полегшення погашення кредитів.
Здійснити прощення боргу, на жаль, неможливо, проте є можливість спробувати подати заявку на кредитні канікули. Банк розгляне всі можливі варіанти та повідомить Вас про своє рішення, впродовж 10 робочих днів.
Ми маємо бажання більш детально провести аналіз ситуації та спробувати допомогти, а тому просимо надати в особисті повідомлення фінансовий номер або ідентифікаційний код.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Lolik1837
Lolik1837
3 липня 2023, 5:27
« в то время когда мне небыло возможности платить по кредиту»

Разговаривал со многими переселенцами с «тех территорий». И все утверждают, что с вопросами оплаты кредитов ВООБЩЕ ПРОБЛЕМ НЕ БЫЛО. Полно на той территории различных обменок и контор, которые занимались переводами в банки Украины. Они и сейчас работают.

Было бы желание. А оплатить не проблема