Фнмоніторинг фізичних осіб

yablonskam 21 червня 2023, 17:01
22 травня 2023 року всі мої картки в Райффайзен банку було заблоковано, а мене віднесено до ризикових клієнтів. Про це мені не прийшло жодного повідомлення, і дізналась я про ту ситуацію тоді, коли не могла розрахуватись в магазині карткою.
Я звернулась у відділення банку, де мені запропонували написати пояснення про походження коштів. Я написала пояснення, його було відправлено в службу фінмоніторингу. І з цього часу почалося моє митарство по службах підтримки райфу. Ніхто нічого не знає, нікому не відомо що робити далі, існує якийсь список підтверджуючих документів, які мені треба подати в службу фінмоніторингу, але цей список мені від 14 червня не можуть надіслати на пошту, а продиктувати по телефону не можуть бо він дуже секретний, напевно)
Що в мене є на сьогодні — заблоковані картки з грошима в райфі, негативна клієнтська історія в інших банках завдяки тому що я місяць часу вишу в ризикових райфу, і купа телефонних дзвінків в підтримку, які я здійснюю щодня, і отримую обіцянки шо ось-ось список скинуть.
Чи рекомендую я цей дно-банк людям, які шукають собі банк для обслуговування власних рахунків — ні в якому разі, оскільки за рух своїх же коштів по власних картках станете ризиковим клієнтом)))
Хочу нагадати менеджменту цієї шарашкіної контори що радянський союз, за правилами обслуговування якого ваш горе-банк працює сьогодні, вже давно закінчився. Пора працювати швидко і оперативно. І відповідати за слова своїх баранів з підтримки, від яких можна дочекатись тільки обіцянок. Шкода що нема від"ємних оцінок, бо 1 тут явно забагато.
Райффайзен Банк
21 червня 2023, 17:05

Нам дуже прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності, проте хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі або є звернення відповідного характеру — Вам може надійти запит щодо надання підтвердних документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно або не підтверджують джерело походження — рахунок блокується.
Ми маємо бажання більш детально провести аналіз ситуації та спробувати допомогти, а тому просимо надати в особисті повідомлення Ваш ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

21 червня 2023, 17:31
Так ось справа в тому що ваш банк навіть запит прислати вже місяць часу не може. Я готова надати всі документи які треба, тільки ж дайте запит? Але то напевно важко клацнути якусь 1 кнопку щоб надіслати листа клієнту.
21 червня 2023, 17:38
« існує якийсь список підтверджуючих документів, які мені треба подати в службу фінмоніторингу, але цей список мені від 14 червня не можуть надіслати на пошту»

Зачем вам какой то мифический список ?

Принесите справку о зарплате и справку «ОК7», можно, на всякий случай , и «ОК 5» . То есть те справки , которые подтверждают вашу официальную зарплату .

Справки ОК 7 и ОК 5 вообще через «Дию» можете получить за минуту .

А вы «огород городите». Ждете какого то «списка». И если у вас по этим справкам все нормально и дохода по ним хватает , что бы подтвердить ваши суммы в банке, то банк должен вернуть ваши деньги. Могут еще проверить нет ли у вас в других банках средств, что бы в сумме средства на счетах во всех банках подтверждались вашими официальными доходами .

Так, что не ждите у моря погоды — действуйте и не давайте банку вас «мурыжить»
21 червня 2023, 19:02
У мене немає ОК-5 і ОК-7, оскільки я є ФОП. Пропонувала надати декларації - сказали чекати запиту, який «сьогодні» скинуть. Якби все було так просто як Ви кажете, я б не чекала місяць з заблокованими рахунками.
SergeyNina
SergeyNina
22 червня 2023, 1:00
Потребуйте у человека который будет общаться на этом сайте с вами от имени банка чтобы банк сформировал запрос или дал контакты человека сотрудника банка которому вы отправите нужные документы. Иначе это может растянуться на месяцы.
21 червня 2023, 18:47
ОК-5 и ОК-7 это для нормальных банков , а райфу имея во владельцах «спонсора войны» , а во главе коррупционера распилившего миллиарды — по версии НАБУ Писарука , разрешается требовать справки ОК-45 , ОК-98 и ОК-сколько вздумается … , закрывайте счет и забирайте деньги
21 червня 2023, 19:00
В голове у вас разруха , то бишь «спонсорство войны»
21 червня 2023, 19:10
Не только в голове, а и в моем доме разруха … «благодаря» совместной работе райфа с рашистами, но понять это вы видимо к сожалению сможете, когда в ваш дом/офис/дачу прилетит что-то …
21 червня 2023, 19:28
«Не только в голове, а и в моем доме разруха … «благодаря» совместной работе райфа с рашистами, «

А что ж у вас в доме нет разрухе от того, что 90% корпораций, фирм, предприятий из ЕС и США как работали в России , так и работают, как платили деньги в бюджет РФ так и сейчас платят ?

Или у вас разруха имеет искусственный интеллект и образовывается только от Райффайзенбанка?
А от того, что российский газ продолжает течь транзитом по нашим украинским трубам и приносить России деньги , от этого ваша разруха в доме не развивается? Она сугубо от Райффа

Все-таки, как говорится у Булгакова, разруха у вас в голове

21 червня 2023, 20:14
Булгаков о другом, если шо … Я не прошу Вас мочиться мимо унитаза …
когда в ваш дом/офис/дачу прилетит что-то …, вы потеряете близкого человека, тогда будем говорить о «разрухе» на равных …, а пока Вам тркдно будет это понять, не потому что вы «черствый», просто такова природа человека, я вас нисколько не осуждаю…