Один із найгірших банків!

Thejudge99 14 червня 2023, 9:40
Тільки бухгалтерія відкрила ФОП як райффайзен вважає нормою дзвонити о 9:00 ранку щоб ботом сповістити про ваші чудові умови! Так ось щоб я хотів сказати Вам!
1. Не співпрацюю з банками, які і далі працюють в рф.
2. Почніть поважати людей та їх особистий час і думати головою, о котрій ці дзвінки доречні, особливо після нічних тривог і не в 9:00 ранку!
3. Щоб дзвонити та пропонувати Ви краще зробіть умови кращі ніж у інших і дізнайтесь, чому клієнт закрив ваші картки і якось обходився стільки часу до цьогу! А не бот аби подзвонити.
Ваші вибачення можете разом із занепокоєнням можете залишити собі!
Дякую за те, що зіпсували ранок своїм дзвінком і не дали виспатися!
Райффайзен Банк
14 червня 2023, 9:50

Нам надзвичайно прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності, та ні в якому разі ми не мали на меті порушити Ваш сон. Розуміємо на скільки важкий час, при цьому, ми підтримуємо економіку та стараємось працювати для України та українців.
Додатково хочемо зазначити, що Райффайзен Банк в Україні, є окремою юридичною особою, що зареєстрована та працює виключно на території України за українським законодавством. Ми дотримуємося всіх міжнародних санкцій та не маємо жодних зв’язків із російським банком. Ми щодня робимо все можливе і часто неможливе для підтримки наших клієнтів та нашої країни. Ми збираємо кошти, волонтеримо, більш ніж сотня наших колег вступили до лав ЗСУ.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
14 червня 2023, 9:54
Ми прагнемо працювати над покращенням надання сервісу, тому просимо написати нам в приватні повідомлення номер телефону для фіксації інформації. Дякуємо, та ще раз перепрошуємо за завдані незручності.
З повагою та турботою,
@RaifHelp
14 червня 2023, 10:00
« нормою дзвонити о 9:00 ранку»

Какое пафосное возмущение))). Как будто не в 9−00 утра позвонили, а в 2−00 ночи
14 червня 2023, 11:44
После ночной стрельбы как-бы многие не спали всю ночь
14 червня 2023, 15:39
Lolik мабуть у Монако , та не відчуває на собі наслідки ракетних обстрілів , які як раз і фінансуются батьком та сестрою райфа …
14 червня 2023, 16:09
«Lolik мабуть у Монако ,»

Скорее всего автор отзыва действительно из какого ни будь Монако, или другой заграницы , раз звонок из банка в 9 утра для нее страшно рано .

14 червня 2023, 16:07
«После ночной стрельбы как-бы многие не спали всю ночь»

Мля, тут каждую ночь не спишь — тревоги и обстрелы спать не дают. И даже утром не спать — уже в 5−30 или 6−00 надо вставать и собираться на работу .

А тут какая та «аристократка» жалуется, что видите ли ей в 9 утра сон ее потревожили . А ты работать не пробовала как население страны ? Тогда бы не жаловалась , что твой сон в 9 утра потревожили
14 червня 2023, 16:09
А ты не думал, что у кого-то может быть выходной в будний день и кто-то может работать в выходные дни?
А кто-то может работать сутки через трое, и ему надо когда-то высыпаться?
14 червня 2023, 16:19
«А ты не думал, что у кого-то может быть выходной ?»

Думал. Тогда банк тем более не угадает в какое время звонить . Кто-то после ночной смены — так ему хоть в 9 утра , хоть в 12 дня звонок не вовремя .

Кто-то во второй смене или в выходные — тоже неудобно может быть хоть в 9 утра , хоть днем.

Поэтому банки и подстраиваются под основное количество украинцев, те кто уже давно проснулся и работает или учиться в это время , а не под тех кто в 9 утра буднего дня еще вылеживается .

14 червня 2023, 16:36
А навіщо взагалі цей телефонний спам ?
14 червня 2023, 11:45
ФОП в Райфе невыгоден, навязывают кучу ненужных платных услуг.
14 червня 2023, 15:36
Ви «окрема юридична особа» , від кого ви окремі ?? Від власника ???)) Або від Українського законодавства ? Або окрема від НБУ ? Поясніть …