Жадности нет границ?

Lolik1837 10 червня 2023, 10:13
Дорогой Райф. Я не буду писать тупых отзывов, что типа вы поддерживаете агрессора.
Но скажите мне — какого хр.ена вы ПРОДАЕТЕ за 50 гривен карточки АТБ, если все остальные банки, участвующие в этой программе, даже жадный, А банк,, раздают эти карты БЕСПЛАТНО .?

Вы что? Самый жадный банк Украины? Или вам больше всех надо с тех украинцев содрать? Что заставило вас обдирать украинцев там где остальные банки все сделали бесплатно?
Райффайзен Банк
10 червня 2023, 10:19
Доброго дня!

Дуже прикро, що у Вас склалось таке враження. Після активації картки АТБ кошти протягом доби, будуть повернуті на рахунок і Ви зможете їх використати. Розповімо про переваги картки АТБ: знижка на постійній основі від 5% до акційної ціни на товари акції «Суперціна» при розрахунку карткою, а ще наразі діє акція «Міцні знижки»: в період з 25.05.23 по 31.12.2023 року три дні на тиждень (в п'ятницю, суботу та неділю) можна купувати найпопулярніші товари в магазинах АТБ із супер знижкою, яка сягає до 40 %.
Також, якщо у Вас виникнуть труднощі, співробітники підтримки Чату додатку «Райф Онлайн» будуть раді Вам допомогти у робочий час (7:00-20:00 щодня). У разі необхідності отримання термінової консультації — Ви можете звернутись до цілодобового Інформаційного центру за номером: 0-800-500-500.
Додатково хочемо зазначити, що Райффайзен Банк в Україні, є окремою юридичною особою, що зареєстрована та працює виключно на території України за українським законодавством. Ми дотримуємося всіх міжнародних санкцій та не маємо жодних зв’язків із російським банком.

З повагою та турботою,
@RaifHelp