АТБ картку від Райфу

LudmilaKiew 9 червня 2023, 23:23
Добрий день. Купили в АТБ картку від Райфу. Намагалися її активувати, але для цього існує стільки умов і додаткових складнощів! Тільки через дію, тільки через електронний підпис, тільки при наявности id карти чи загранпаспорту. Ви дійсно вважаєте, що пенсіонери чи прості українці, які розраховували на скидку в АТБ 5 % мають пройти додатково 10 кіл бюрократичних інстанцій, щоб користатися цією сумнівною картою?
Ми маємо карти інших супермаркетів і ніде немає такого цинічного знущання над споживачами. І всі ці карти не потребують додаткових складнощів. Це схоже просто шахрайство заради того, щоб отримати 50 грн. за цю картку.
Це просто жах. На яких підставах ви продаєте (!) картки АТБ?
Ми вже зрозуміли, що це пастка з намаганням залучити нових клієнтів та й ще брати за це з людей 50 гр. принизливу заставу.
Ми даруємо вам наші 50 грн., які ви просто виманили шахрайским шляхом.
І більше ніколи і ніде не будемо мати справи ні з Raiffaisen Банком, ні з шахрайськими оборудками АТБ.
Райффайзен Банк
10 червня 2023, 8:50
Перш за все вдячні за очікування відповіді.
Щиро прикро, що у Вас склалась така думка, адже ми намагались спросити процес активації карти, тим паче це можливо робити дистанційно, плюси є у всьому економія часу на візит у відділення, декілька кліків і готово. Проте, якщо паспорт наявний лише старого зразку, це не біда, адже Ви можете активувати карту АТБ у нашому відділенні Райфу до карти відкривається рахуночок у тарифі Райфкарта — без місячної абонплати та Ви зможете насолоджуватися знижечками. Знижка на постійній основі від 5% до акційної ціни на товари акції «Суперціна» при розрахунку карткою, а ще наразі діє акція «Міцні знижки»: в період з 25.05.23 по 31.12.2023 року три дні на тиждень (в п'ятницю, суботу та неділю) можна купувати найпопулярніші товари в магазинах АТБ із супер знижкою, яка сягає до 40 %.
Кошти на карті АТБ можуть бути відображені не пізніше наступного дня від дати активації.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону).

З повагою та турботою,
@RaifHelp

zig4free
zig4free
10 червня 2023, 5:11
Еще 1 *** , который покупает бесплатные карты…
Lolik1837
Lolik1837
10 червня 2023, 9:55
Я открыл карту АТБ через, А банк. Просто открывал себе в А банке кредитку и к ней автоматически дает карту АТБ .

У, А банка , конечно, хватает своих дурацких заморочек, и как банк они не ахти , но в плане карты АТБ все удобно реализовано.

И да — карта АТБ через, А банк АБСОЛЮТНО БЕСПЛАТНАЯ . Для меня дикость , что в Райффе карту АТБ надо покупать
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
13 червня 2023, 16:13
Вітаємо! Дякуємо за співпрацю та розуміння, були раді поспілкуватись з Вами та допомогти з вирішенням. Якщо виникнуть питання Ви можете на нас розраховувати!
З повагою та турботою,
@RaifHelp