Слабая защита клиентов от мошенников

Natalia101 6 травня 2023, 12:03
Вчера произошли списания с карты без моего участия.
На телефон пришло подтверждение с паролем на оплату. Я в этот момент находилась дома, а телефон и карта была при мне.
Когда я заметила сообщение, я начала звонить в банк, но не дозвонилась. Потом написала в чат банка, но мне ответили не сразу. И пока я блокировала карту, произошло 2 списания. Как мошенникам удалось обойти защиту банка с смс подтверждением пароля для меня остается вопросом. Сумма списания была внушительная.
На мой вопрос о вероятности возврата моих средств, ответ был вероятность возврата 50/50.
Хочу обратить внимание руководства и сотрудников банка на мою проблему и на низкую защиту своих клиентов от мошенников. А также на колл-центр, в экстренные моменты не хочется долго ждать ответа, хочется мгновенной помощи от сотрудников банка.
Надежная защита собственных средств очень важна для каждого клиента, не только для меня.
Райффайзен Банк
6 травня 2023, 12:10
Доброго дня.

Нам щиро шкода, що склалась така ситуація та що Ви зіткнулись з можливим шахрайством. Безпека наших клієнтів — найважливіший пріоритет Банку. Запевняємо, що Банк не проводить сумнівних списань, та не передає дані карт третім особам.
Хочемо зауважити, що всі списання Банк здійснює згідно запитів, які надходять — і якщо в запиті на списання було вказано всі дані, то ми, на жаль, не можемо «відмовити» в такому списанні. У разі відмови від операції — фіксується заявка на спірну транзакцію.

Щодо чату системи Райф Онлайн — він працює за графіком 07:00-00:00, та якщо Ви написали в позаробочий час, або в момент наявності черги — то для з'єднання з оператором доведеться почекати.

Також хочемо зауважити, що термін розгляду запитів на оскарження та рішення по цим запитам залежить не тільки від банку, а й від платіжної системи, якою і приймається рішення щодо розгляду можливості повернення коштів.

Ми цінуємо кожного клієнта Банку без винятку та завжди готові допомогти у вирішенні будь-якого питання, та хотіли б проаналізувати ситуацію та просимо Вас написати нам у приватні повідомлення та зазначити Ваш: ідентифікаційний код та номер заявки на оскарження операції.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

6 травня 2023, 13:03
Хаха — нефиг обслуживаться в банке — хозяева которого спонсоры терриориа.
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
8 травня 2023, 15:06
Добрий день! Райффайзен Банк Україна — це український банк та окрема юридична особа, яка зареєстрована і працює виключно на території України за українським законодавством. Банк дотримується всіх встановлених вимог воєнного стану в Україні і припинив відносини з клієнтами та грошима, що мають російське і білоруське походження. Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора.
З повагою та турботою,
@RaifHelp
8 травня 2023, 17:38
Кто хозяин банка?
8 травня 2023, 18:43
Так , власника райфа Україна — офіційно визнано спонсором війни !
8 травня 2023, 18:50
Вы остановили сотрудничество со спонсором терроризма — вашим хозяином?
8 травня 2023, 20:01
Они видимо просто занесли котлету …, а там им видимо сказали — теперь называйтесть «окремою юридичною особою»
natashaGra
natashaGra
6 травня 2023, 15:53
Это уже который случай? И ничегошеньки не изменилось. В этом банке точно опасно держать деньги
6 травня 2023, 18:17
Банк несет ответственность за сохранность ваших денег , но банк сам вам не вернет , только через суд …
10Ten
10Ten
6 травня 2023, 22:13
«Безпека наших клієнтів — найважливіший пріоритет Банку» — уже даже не смешно…
Если бы это было так, то уже давно бы сделали вход в десктопную версию Райффайзен Онлайн не просто по логину и паролю, а и с дополнительным подтверждением по СМС.
OkeyDoki
OkeyDoki
6 травня 2023, 22:27
В приложении есть кнопка блокнут карту… и не надо никому писать.

Курс валют в Райффайзен Банк

EUR 45 45.56