Очень хороший банк

dandare 6 травня 2023, 0:32
В сравнении с другим даже не плохой банк.

Минусы:
в отделениях иногда очередь в кассу, пенсионеры и т. п.
менеджеры иногда «тупят» — видел, что человеку проверили не ту операцию что просил в кассе
в приложении, нет возможности перевести со многих счетов для выплат на один счет для выплат. можно перевести только на пополениние депозита
можно пополнить даже депозит который нельзя пополнять

Плюсы:
попасть на свое время в кассу, можно. иногда с небольшим опозданием — правда очередь не довольна
выдача валютного депозита, выдается под заказ и выдается новыми купюрами.
В Привате выдают заказ, купюрами которые в других банках только на инкассо (хотя на глаз и с виду нормальные, не каждый носит с собой ультрафиолетовую машинку)
признают ошибки и исправляют — отменили транзакции, которыми пополнен депозит (по ошибке), который нельзя пополнять
Райффайзен Банк
6 травня 2023, 9:03
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук!

Наразі, зняття готівки доступне за попереднім замовленням, щоб була можливість гарантувати зняття в зазначений день. Погоджуємось, що час дуже цінний для кожного та ми ні в якому разі не хотіли б витрачати Ваш — та якщо Вам призначена зустріч на визначений час, Ви можете повідомити про це менеджеру та касиру, і Вам видадуть кошти поза чергою.
На даний момент намагаємось забезпечувати всіма силами відділення готівкою, щоб клієнти мали доступ знімати кошти з рахунків, є інкасація/повітряні тривоги, які можуть вплинути на час зустрічі.
Стосовно рахунків «для виплат» — наразі дійсно, можливість переказу між ними відсутня, проте переказ коштів з цих рахунків, як варіант, можливий на валютну картку, або накопичені на цих рахунках кошти можливо отримати у касі, в валюті (якщо наявний потрібний номінал), або в гривневому еквівалекнті.
У нашому банку працюють компетентні фахівці, і при виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта

З повагою та турботою,
@RaifHelp

6 травня 2023, 10:38
Так , банк допомогає війсковим окупантам , та блокує рахункі війсковим захистникам , допомогає оминати санкції крайні агресору , чудовий банк для рашкостану …
Як зазначено автором — «Очень хороший банк»)
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
8 травня 2023, 15:02
Добрий день! Райффайзен Банк Україна — це український банк та окрема юридична особа, яка зареєстрована і працює виключно на території України за українським законодавством. Банк дотримується всіх встановлених вимог воєнного стану в Україні і припинив відносини з клієнтами та грошима, що мають російське і білоруське походження. Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора.
З повагою та турботою,
@RaifHelp
8 травня 2023, 18:43
Так , але власника райфа Україна — офіційно визнано спонсором війни !

Курс валют в Райффайзен Банк

EUR 45 45.56