Блокування рахунку за перекази від дітей та чоловіка.

Якщо можливо, напишу від імені дружини, яка не зареєстрована на Мінфіні.
Відкрила рахунок Райфайзені в січні 2023р. Пригоди почались майже відразу. Замовити фізичну картку — 10 днів. Але і цей термін був перевершений, тому що, як відповідали в чаті «немає вашого замовлення». Тричі замовляла, декілька візитів у відділення — і вуаля — нарешті картка знайшлась. Паралельно із цим вирішили відкрити конвертаційний депозит: курс приємний, умови зняття «2 рази тиждень привозять валюту» — ок. Але без картки не поповниш — тому чоловік переказав гроші. Але справа не в депозиті.
Мали купляти земельну ділянку, але дата угоди невідома — продавець з іншого міста, перевірка документів тощо. Тому гроші тримали в Sense банку — хоч якісь відсотки на картку. В роковий день — 16.03.2023 — помічник нотаріуса повідомляє, що у них все готово і можна оплачувати угоду. Через зрозумілі обмеження Sense на перекази у інші банки, суму із нього переказуємо від чоловіка, доньки та сина. Докидаємо готівкою на картку, щодо переказу попередньо консультуємось із ведучим фахівцем в нашому відділені. Переказую у нотаріуса через додаток, все гаразд.
Через місяць, 18.04.2023, намагаюсь замовити гроші з депозиту: «а ви заблоковані із 07.04.2023». За що? Депозити, як на диво, не причому, але пролонгували всупереч угоді ще на 3 міс. Які пункти договору порушили — немає відповіді. Вимагають список документів і пояснення ВСІХ операцій. Добре, подали світоцства про народження, шлюби, квитанції цього та інших банків, майнові декларації подружжя та довідку ДРФО сина (ІТ ФОП в цьому ж банку). А у відповідь вже майже три тижня — копіпаст всього цього із «розуміємо складність ситуації».
У підсумку банк беззастережно користується моїми грошима, не реагує притомно на декілька разів поданий список кількадесят документів. І вимагає закрити рахунок із перерахуванням коштів в інший банк. В жодному банку, якими моя родина користується на протязі багатьох років, так зі мною не поводились. Заздалегідь узнавала і у відділені, і в чаті: можна до виконання крупних операцій надати вам підтверджуючі документи. Відповідь: «Якщо заблокують, тоді до вас звернеться фінмон». Закрити рахунок я не бажаю під тиском та викручуванням рук, а коли буду вважати за потрібне. До речі, 09.05.2023 закінчується другий і останній депозит в цьому банку, який теж пролонгується на догоду банку. Вважаю, що банк хоче позбутися якомога більшої кількості клієнтів. Навіщо?
Райффайзен Банк
4 травня 2023, 19:47
Вітаємо!
Нам щиро прикро, що ми могли призвести Вас до негативних вражень та думок про Райф.
Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит щодо надання підтвердних документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.
Ми завжди готові розглянути запит в індивідуальному порядку та максимально підтримати нашого клієнта. Просимо, будь ласка, надати в особистих повідомленнях дані ідентифікаційного коду, для аналізу.
Дякуємо.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 4 травня 2023, 19:57
Дякуємо за очікування. Наразі Ваше звернення знаходиться в роботі менеджера з питань клієнтського сервісу. Ми прикладаємо максимальних зусиль для пришвидшення вирішення питання, адже нам дуже важливо, щоб наші клієнти були задоволені послугами. Як тільки буде інформація ми обов’язково проінформуємо власника рахунку. Сподіваємось на розуміння.
З повагою та турботою,

4 травня 2023, 19:50
Зачем вообще полезли в этот недобанк?

Открыли бы конверт депозиты в Привате, для этого достаточно было иметь виртуальные универсалную (пополняеться без комиссий) и валютную КДВ, которые оформляются за пару минут в приват24″??? Причем обслуживание этих карт бесплатно!

А вы удоумились сами себе *** мозги 2 недели?

Не очень то умно, верно?

Я Уже не раз снимаю валюту через конверт депозит в Привате без всяких препятсвий, заказ валюты через приват24 на удобное отделение, идешь в кассу и забираешь кеш!
5 травня 2023, 8:37
В Приват вже були депо. Тут курс був теж гарний — 37,39. Зручний термінал для поповнення кеш. Замовлення готівки з будь-якими номіналами. Вже користувалися їх карткою АТБ — невелика кількість товарів, але -5%. IBAN без комісії.
5 травня 2023, 9:38
Ну пополнения кешем — это уже проблема…

У меня тоже есть АТБ карта только в А-Банке, в АТБ к сожалению на мой взгяд скудный выбор, и к тому-же скидки на такие товары что я не беру.

И еще проблема в том, что Райф впаривает карты с платным обслуживанием.
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
4 травня 2023, 19:57
Корисний коментар
З повагою та турботою,
4 травня 2023, 20:09
Клиенты уже не довольны таким сервисом, как вы их можете их удовлетворить в такой ситуации вопрос странный…
SergeyNina
SergeyNina
4 травня 2023, 20:47
Попросите работника банка посмотреть все ли справки о доходах у них и правильно загружены. Скорее всего что-то не загрузилось, вас блокнули по ошибке. Имхо финмониторинг во многих банках работает плохо
4 травня 2023, 23:01
Может и поможет… но откуда берется желание лезть в эту помойку?

Тарифы продуктов, постой комиссии, даже пенсам парят платные пакетные услуги.
Нет % за положительный остаток на счету.
% по депозитам ниже плинтуса.
4 травня 2023, 23:23
К тому-же ОФПРЕД нагло впаривает платные пакеты.

Мерзкая конторка!
khvorost
khvorost
5 травня 2023, 17:49
Может его готовят под распил? Деньги выведут, вкладчиков и ЕБРР кинут, все как они любят…
5 травня 2023, 8:26
Усі довідки відправлені, але відділ не звертає на них увагу і копіпастить запит на довідки, свідоцтва знову і знову.
4 травня 2023, 23:07
Единственное когда я эту *** посещаю, это банкоматы рядом с А-Банком.
4 травня 2023, 23:23
А деньги от мужа, сына и дочки отправляли по номеру карточки или по реквизитам IBAN? Если по реквизитам IBAN, то писали в назначении платежа, что отправитель муж, сын, дочь?
4 травня 2023, 23:25
Обычно По ИБАН просто пишут в назначении пополнение счета.

Я вот недавно на Приват проводил жене сына жены от предыдущего брака 100тыс грн — вопросов небыло у Привата…
4 травня 2023, 23:48
Вероятно, был превышен порог 400 тыс. грн., тогда включается финмон, а если еще в назначении платежа стандартный текст «пополнение счета» без указания степени родства плательщика, то можно нарваться на проблемы.
5 травня 2023, 0:01
У автора отзыва изначально были терки с банком — открытие счетов +10 дней — это галимый треш!

Если доходы официальые — то вопрос решается в течении дней!

Но очевидно банк страдает каловыми болезнями, рас в нем счет открть сложно, запор у менеджера по картам, запор в финмоне банка, там *** похоже…

Да и какой регламента в указании назначения платежа, при родственных связях, просветите?
5 травня 2023, 8:31
Попереджали нас лише про кеш поповнення до 400тис. Більшість поповнень — IBAN, картками декілька -5−25к, кеш приблизно 100к за декілька раз
5 травня 2023, 9:37
Плохо попереджали — пофиг каким способом счет пополняли, обязательный финмон от 400тыс в месяц
5 травня 2023, 9:46
У них 400к в рік. На кеш поповнення
5 травня 2023, 9:47
Шо за такие лимиты дикие? Зачем вы полезли во все это?
Бедолаги…
6 травня 2023, 10:40
Не ерничайте. Нужен был еще один банк для депозитов. Город небольшой, прифронтовые территории, есть ограничения, некоторые банки прошлым летом закрыли отделения. А лимиты в райфе не особенно пугали, так как планировалось пополнять и нал, и безнал. Подтверждающие документы всех устраивали: и налоговую, и нотариусов, и финмоны других банков, и Interactive Brokers, ICU, Dragon. Только райф увидел преступную деятельность.
6 травня 2023, 13:01
Ну хз, ваша проблема раз вы связались со банком — хозяева которого спонсор терроризма.
5 травня 2023, 8:28
Було і по IBAN, і картковим переказом. Суть в тому, що ми переказували в один день декілька сум. Але на кожну надали квитанції, пояснення та родинні звʼязки. Не було ніяких переказів від сторонніх осіб
5 травня 2023, 14:29
С одной стороны финмон должен был напрячься от множественных переводов на крупные суммы. Финмону сразу непонятно что за платежи были: от родственников первой степени родства (налогообложение не возникает) или, условно говоря, за товары/услуги (так простой физик не должен использовать счет, потому что возникает вопрос налогообложения поступающих средств 19,5%).
Если действительно были предоставлены все запрошенные банком документы, то блокировка и требование закрыть счета — безобразие. Клиент не должен страдать от неповоротливости бюрократической системы банка.
11 травня 2023, 8:12
Множественные переводы — 3 шт от родственников +1 от себя на суммы 5−25 тыс грн. От чего напрягаться?
11 травня 2023, 8:32
Ну, все. Нарешті. Здравый смысл нашел путь в коридорах Райфайзена!
Рахунки розблокували, депозити отримані. Навіть в один день: долларовий та євровий, який і заблокували минулого місяця. Хоча 100к в день, але різні рахунки і завдяки певній активності співоробітників саме цього відділення, за що їм окрема дяка.
На нас дивились майже як на напівбогів)))), які подолали бюрократію і косність фінмону. Напевно, ми єдині, хто не закрив рахунки на цьому етапі, щоб перевести кошти, можливо і з комісією, в інший банк. Можливо, зіграло роль безліч декларацій, в т. ч. родичів, за останні роки. Такого досвіду ще не було, але формальність і незацікавленість фінмону і «головних економістів» здивували.
Із серії «хоть поржём» — розважились від души, було відчуття, що граєшь в теніс з стінкою, одни і ті ж самі відповіді на протязі тижнів. Спіробітники банку те ж дивились з зацікавленністю на цю битву. За кого вболювали: сподіваюсь, за клієнтів.
Всім велика дяка за обговорення та підтримку. Особливо сайту Мінфін, тому що після звернення сюди, стиль спілкування банку кардинально змінився, ввічливість стало їх другим ім'ям і дружина називає райф «кращим банком».
11 травня 2023, 16:15
В 1 день на человека (на 1 ИНН) в банке ограничение 100тыс грн — не зависит от количества счетов — и вы тут хвастаетесь, что банк пошел на нарушение законов? Интересно что ответит НБУ на такие нарушения, задам НБУ вопрос с ссылкой на ваше сообщение.
11 травня 2023, 20:02
Нет, не пошел. Тонкость в том, что РАЗНЫЕ счета. В начале войны в этом банке и в некоторых других был лимит всего 100тыс. грн. Их инструкции теперь разъясняют, что с разных счетов. По-моему, я это написал довольно четко. Аналогично в Сенс банке и, видимо, во многих других. Другое дело, что сотрудники в одном и том же банке читают одну и ту же инструкцию по-разному. С чем столкнулся в обоих озвученных банках. Люди боятся нарваться на штрафы, но многие также не понимают этого нюанса. В общем, действовали в рамках инструкций. Еще есть тонкость: по какому курсу эти 100к.
11 травня 2023, 20:16
Нет там тонкостей — ограничения на 1 ИНН на банк, а не на 1 счет в банке
11 травня 2023, 22:15
Есть инструкции https://raiffeisen.ua/storage/files/rb-limity-po-rahunkah.pdf
можете ознакомиться
12 травня 2023, 6:17
Это банк сам так придумал?

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Блокування рахунку за перекази від дітей та чоловіка.