найнегативніші враження

mwvitas 17 березня 2023, 23:20
Відділення за адресою: Херсон, пр-т Незалежності, 53
На роботі змусили оформити картку цього банку. У відділенні «впарили» «золоту» картку, сказавши що моєї зарпати достатньо для безкоштовного обслуговування цієї картку. Але життя так скалося, що довелося звільнитись з роботи, у банку сказали, що перевели все-одно мене на безкоштовне обслуговування і немає приводу хвилюватись. Але от окупація Херсона і те, що потім на новому місці роботи сказали оформити картку іншого банку, призвело до того, що «найкращий у світі банк — р*****банк» зняв з мене шість разів 30 гривень за «обслуговування неактивного рахунку». Ненавиджу цей банк, сподіваюсь що «озолотиться» керівництво цього банку на обслуговуванні мого рахунку і грошей вистачить усім «погуляти» 30*6. Ненавиджу цей банк
Райффайзен Банк
18 березня 2023, 8:59
Перш за все, дякуємо Вам за тривале очікування відповіді.
За обслуговування рахунку у тарифі «Райфкартка» — без щомісячної абонплати, передбачено утримання комісії у розмірі 30 грн, якщо за рахунком не було руху коштів(поповнення або зняття, навіть на мінімальну суму) протятягом 6 місяців — за такої умови рахунок вважається неактивним.
Ми розуміємо, що Ви просто могли не знати, а раніше не помічати, що по Вашому рахунку є такі особливості і не хотіли б, щоб у Вас залишилось негативне враження, тому для можливості пошуку варіантів вирішення ситуації написали Вам у приватні повідомлення із запитом необхідних даних(фінансовий номер телефону або ідентифікаційний код).
З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 18 березня 2023, 12:54
Дякуємо за очікування відповіді.
Питання було вирішено у приватних повідомленнях.
Ми вдячні Вам за надану інформацію та можливість виправити ситуацію.
З повагою та турботою,
Полезный комментарий
mwvitas 21 березня 2023, 22:50
Дякую Банку за оперативне вирішення ситуації та прошу вибачення за емоції. Сподіваюсь на взаєморозуміння у майбутньому

zig4free
zig4free
18 березня 2023, 5:35
Райфу по пути с Рашнявым кораблем!
Lolik1837
Lolik1837
18 березня 2023, 12:40
«Райфу по пути с Рашнявым кораблем!»

У вас бывают толковые комментарии, но как только вы закусываете удила на тему «русский банк» , «за кораблем» — впечатление такое, что будто мозги напрочь у вас отбиты .

Давайте говорить доводами и аргументами . А то уровень «банк плохой- потому, что русский или работает с Россией» это уже уровень какого то безмозглого гопника. Не опускайтесь до них — уважайте себя
20 березня 2023, 13:16
Вітаємо! Приносимо вибачення за тривалість надання відповіді. Нам прикро, що у Вас склалась така думка, адже Райффайзен Банк в Україні, є окремою юридичною особою, що зареєстрована та працює виключно на території України за українським законодавством. Банк дотримується всіх встановлених вимог воєнного стану, санкцій на інших обмежень щодо країни-агресора. Режим секторальних санкцій щодо російських банків передбачає припинення будь-яких відносин з ними, у тому числі платежів. Український Райффайзен Банк фактично припинив відносини з російськими банками ще рік тому і буде й надалі неухильно дотримуватись санкційного режиму.
Danilich
Danilich
20 березня 2023, 20:18
Банков, которые не списывают бабло с карты, если там не было операций от 6 месяцев, наверное единицы, поэтому не неси пургу за корабль.
Альфа, когда поглотила укрсоц, списывала по 1000 https://minfin.com.ua/company/ukrsocbank/review/124871/ знаешь сколько людей было обворовано внаглую?
18 березня 2023, 10:58
Обслуживание клиентских счетов без
движения и месячная абоплата — это
совершенно разные пункты тарифов…
Могли бы раз в квартал пополнять
мобильный с карты Райфа на 10 грн
и банк не снимал бы деньги за
обслуживание неактивного счета…
18 березня 2023, 12:54
Корисний коментар
Дякуємо за очікування відповіді.
Питання було вирішено у приватних повідомленнях.
Ми вдячні Вам за надану інформацію та можливість виправити ситуацію.
З повагою та турботою,
mwvitas
mwvitas
21 березня 2023, 22:50
Корисний коментар
Jokets
Jokets
26 березня 2023, 5:33
Тоисть вы не зная условий и тарифов банка, наныли что бы банк вернул снятые деньги🤷🏼‍♂️ браво, это только у нас может поощрятся безграмотность

Курс валют в Райффайзен Банк

EUR 45 45.63