Спроба викрадення коштів з картки

rivnyj 2 березня 2023, 1:09
21 числа вночі коли я спав, був прийшов пароль на списання 100гривень на Monodirect. На благо нічого не списалось, але оператор підтримки не побачив спробу, я заблокував картку гривневу. Наступної неділі хтось підв'язав мою іншу Картку, доларову, яку я нігде не вводив, підв'язали до Amazon.com, я у цей момент побачив повідослення в програмі Райффайзен, оператор/служба підтримки не побачила цього, і сказала що мені здалося то повідомлення, ніяк не відреагували. Сьогодні читаю що у людей списували по 15 тис. гривень, і що банк заблокували покупки на Алі, але прикол у тому, що я вільно купляю на Аліекспресс, і 3D secure не спрацьовує!!!
Ось де головна претензія! 3D secure робить через раз! Інколи через два!
Райффайзен Банк
2 березня 2023, 9:02
Перш за все, дякуємо за очікування на відповідь.
Безпека наших клієнтів – найважливіший пріоритет Банку. Нам щиро прикро, що у Вас склалась така ситуація та Ви зіткнулись з можливим шахрайством. Запевняємо, що Банк не проводить сумнівних списань, та не передає дані карт третім особам. Послуга 3D Secure підключається автоматично після видачі та активації нової карти. Перевірити активність послуги можливо у Райффайзен Онлайн: розділ Рахунки — обираєте потрібну карту — Дії — Налаштування 3D Secure.
Також, дуже хочемо розібратися та проаналізувати Ваші звернення, прохання написати нам у приватні повідомлення свої дані (ідентифікаційний код та контактний номер телефону). Будемо вдячні.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

zig4free
zig4free
2 березня 2023, 10:05
3D секюре работает по желанию торговой точки.
Darkelf
Darkelf
31 березня 2023, 14:13
Подтверждаю. 3D-secure работает как получится. Я так и не понял, зависит ли это от сайтов, где совершаются покупки или нет. В любом случае, так быть не должно. СМС должны приходить всегда, раз уж это «secure». А так — повезёт — пришлёт вам СМС, что у вас хотят списать деньги. Не повезёт — деньги спишутся без всякого подтверждения через СМС.
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
31 березня 2023, 17:20
Доброго дня. Смс-повідомлення від послуги 3D Secure формуються та направляються, якщо по Вашій картці така послуга підключена, та якщо сам сервіс підтримує дану послугу. Якщо сервіс послугу не підтримує, або якщо картка до нього не підключена — відповідно, смс з кодом не формується.