Raiffeisen заблокував для всіх клієнтів транзакції з Aliexpress

MykhailoB 24 лютого 2023, 21:19
Почитайте пост унизу. Якийсь товариш скаржиться, що у нього нібито Aliexpress вкрав гроші. Через нього тепер усі клієнти з картами райфу не можуть платити на Aliexpress — усі транзакції заблоковані.
Пройшов цілий день, фахівці з безпеки райфу мали вже щось знайти. Де результати?
Сотні тисяч людей не можуть зробити покупки через одного товариша. Зауважу, що Aliexpress — найбільший торговий майданчик у світі та з безпекою там все гаразд. На відміну від громадян, котрі реєструють на своїх телефонах якісь розводилова, типу кешбеків, а потім пишуть, що у них вкрали гроші.
Райфу величезний мінус через неадекватну реакцію на точковий інцидент. Це просто провал. Спробую достукатися до ЗМІ, щоб оприлюднити це
Райффайзен Банк
25 лютого 2023, 8:51
Доброго дня!
В першу чергу хочемо подякувати за очікування.
Безпека наших клієнтів – найважливіший пріоритет Банку. У разі виявлення неодиночних звернень, щодо списань на тому чи іншому сервісі, фахівці проводять ретельну перевірку, для виявлення причин та можливості подальшого користування Інтернет ресурсом. Райф — завжди гарантує збереження коштів, проте і сам держатель карти також має дбати про безпеку: не передавати дані карти шахраям, не вносити дані карти на не захищеному сайті, перевірити чи підключено карту до послуги 3D Secure ( послуга, яка формує ОТП-пароль у вигляді смс при проведенні платежу).
Щодо питання з ресурсом Aliexpress, тимчасово операції на сайті заблоковані, оскільки на сайт продовжуються хакерські атаки, відновлення операцій буде можливим, коли це стане безпечно.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

25 лютого 2023, 13:48
Ви не зовсім розумієте, що ви робите. Жодних проблем з безпекою Aliexpress немає. Це найбільший у світі торговий майданчик. Проблема з громадянами, які ставлять собі сумнівні програми на телефон, щоб заробити. Будь-які кешбеки. Прикріпив картку іншого банку та плачу. А довіри до райфу тепер жодної.
Те, що ви зробили не розбираючись у ситуації аналогічно, якби в одного клієнта в Києві вкрали карту в метро — ви взяли і всі карти в Києві заблокували. А що — інші клієнти теж можуть їздити у метро і у них можуть вкрасти карти. Ми турбуємося про їхню безпеку та реагуємо невідповідно до ситуації
25 лютого 2023, 14:48
Ми розуміємо про складність ситуації, так як випадки були непоодинокі потрібно розібратися. Наші спеціалісти вже над цим працюють. Тому, відновлення операцій буде можливим, коли це стане безпечно. Дякуємо за розуміння.
3 березня 2023, 20:38
Гневный пост был написан 24.02, сегодня 3.03. За это время можно было как-то вопрос разрулить. Тем более, больше ни один банк сайт не блокировал и в интернете нет ни слова про хакерские атаки. Есть за 17 год, 19-й, 21-й. Но на сегодняшний день — тишина. Магнитные карточки специалист может обнулить в метро или маршрутке. Что мешает уважаемому банку блокануть всех держателей магнитных карт? Или надо было обидеть только пользователей одного проверенного сайта? Ничего, кроме неуважения к своим клиентам, я не вижу.
25 лютого 2023, 18:32
А навіщо вам такий банк ???
Є дужк багато банків , навіщо вам банк з останніх строчок рейтинга ?
26 лютого 2023, 18:29
Ви щось плутаєте. За рейтингами фінаналітиків початку 2023 року — райф на першому рядку. А по більшості абсолютних показників — у топ 3 за кожним показником. Мене він багато в чому влаштовує. Лихо лише зі службою безпеки. Там працюють малоадекватні «фахівці»
26 лютого 2023, 19:36
А ось у Moodys інша думка.

14.02.23 В черговий раз було зниження рейтингу .
Хоча на своему сайті банк про це тихо мовчить і не вносить зміни))))
Обман у цього банку «в крові».

Також «Народний рейтинг» на цьому сайті , відоброжае його ставлення до кліентів.
SergeyNina
SergeyNina
26 лютого 2023, 6:57
Райф вы молодец что временно блокнули оплату.
3 березня 2023, 20:25
6 березня 2023, 15:03

Банк піклується про безпеку коштів своїх клієнтів, тому на певний термін здійснення операцій на сайті Aliexpress були призупинені. Та у нас для Вас чудова новина, на даний час, операції на цьому сайті знову відновлено.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
6 березня 2023, 16:22
Да имеют они вас))) Ввиду)))

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Raiffeisen заблокував для всіх клієнтів транзакції з Aliexpress