Не зарахування коштів

bigalexa 14 лютого 2023, 16:22
Шановний @RaifHelp!
Оскільки ні через «Форму зворотного зв’язку» на сайті банку, ні через зв’язок з оператором підтримки клієнтів мені так і не вдалося отримати відповідь, вимушений написати у розділ «Відгуки» цього поважного сайту.
Прошу з’ясувати причини, чому вже протягом 11 місяців ніяк не можуть зарахувати на мою картку власні кошти, які було повернуто однією електронною торговою площадкою! ARN reference number: 05130862070910020605853
Заява на спірну транзакцію #434551 від 01.08.22 р.
Райффайзен Банк
14 лютого 2023, 16:25
Доброго дня!
Дякуємо за відвертий зворотній зв'язок. Нам дуже прикро, що склалась така ситуація та ми зробимо все необхідне для її перевірки. Запит взяли в роботу під свій контроль по результату — надамо зворотній зв'язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

zig4free
zig4free
14 лютого 2023, 20:19
А что ты хочешь от бизнеса с иностранным капиталом — который во время войны увеличил свою прибыл в Рашне в несколько раз?
khvorost
khvorost
15 лютого 2023, 10:16
А так же вячески поддерживает армию рашки , кредитными каникулами для военных , увеличением отчислений в бюджет (на покупку ракет и дронов).
А воровать у граждан можно в Украине , бывший зампред НБУ , а ныне председатель правления райфа , наверняка имеет устойчивые коррупционные связи)
Сергій Нестеренко
Сергій Нестеренко
16 лютого 2023, 10:21
У мене також виникли проблеми зі спілкуванням на сайті і коллцентрі Банку. Рекомендую звернутися в НБУ. Вчора я звернувся, а сьогодні отримав реєстраційний номер звернення.Подивимося ,що буде далі…