Нераджу звязуватись з цим банком

vovk1313 30 січня 2023, 19:54
Це самий гірший банк який може бути операторів понаберали по оголошеню які небачуть і незнають нічого і хамлять людям дзвонять до всіх рідних і знайомих розголошуть персональні дані третім особам вимагають обовязковий платіж хотя його внесли вже давно, а то що їхня система на стільки нікчемна що неможе обробити вони роблять в тому виним клієнта райффайзен ви перед тим як до людей дзвонити відкрийте цей комп’ютер і подивіться чи внесла людина чи ні я всі розмови з вами передаю в нац банк нехай наведе з вами порядок
Райффайзен Банк
30 січня 2023, 20:01
Доброго дня.
Дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про наш банк.
У нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта. Працівники банку не розголошують персональні дані клієнтів третім особам, та Ваші дані надійно захищені.
Внесення обов'язкового платежу контролюється автоматичною системою, і у випадку, якщо Ви платіж внесли в повному обсязі самостійно, а не шляхом автоматичного списання — для зняття резервації коштів Ви можете звернутись до чату системи Райф Онлайн.
Ми цінуємо думку кожного нашого клієнта, у тому числі й критичні зауваження. Дуже хочемо розібратись у даній ситуації, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону).

З повагою та турботою,
@RaifHelp

natashaGra
natashaGra
31 січня 2023, 12:01
И где извинения? И как всегда ложь про то, что ценят критику. Ценили б — приложение точно не такое корявое было
Sfinks7371
Sfinks7371
31 січня 2023, 15:35
Найгірший банк. Так і не навчився виправляти свої, помилки. Ні кому нє рекомендую. Кажуть однє а в дійсності інше. Опєратори це інша тема. У кожного своя думка, яка виходить за межі. Адекватно відповідь дати не можуть. Публічнє звинувачення, це да ми можемо без проблем і пояснень. Нє так було б прикро та сумно, як би ти дійсно був не правий.
8 лютого 2023, 15:30
Доброго дня! Нам дуже шкода, що ми не змогли залишити приємні враження для Вас від обслуговування в Райфі.Кожного дня ми працюємо над вдосконаленням процесів і технологій та безумовно над покращенням надання сервісу, консультацій.
Тому, будемо вдячні, якщо надасте можливість провести аналіз ситуації та перевірити достовірність наданої інформації операторами.
Просимо написати нам в особисті повідомлення більш детально та дані (ідентифікаційний код, номер телефону з якого Ви звертались та коли саме).
2 лютого 2023, 21:29
Група «Райффайзен Банк Інтернаціональ» (RBI) відповіла на заяву Національного банку України щодо продовження міжнародними банками роботи в РФ та визнала, що дійсно надає пільги мобілізованим на війну проти України росіянам. Про це йдетьсяу заяві групи.
8 лютого 2023, 15:16
Доброго дня! Всупереч інформації, зазначеної в соціальних мережах, можемо запевнити вас, що РБІ ані самостійно, ані через свої дочірні компанії не веде жодної господарської діяльності на територіях Донецької та Луганської областей, а також півострову Крим.
РБI розглядає всі стратегічні можливості щодо майбутнього Райффайзенбанк росія, в тому числі ретельний спланований вихід з банку. Проте з огляду на складність ситуації і, в тому числі, на обмежувальні заходи, встановлені російською федерацією, цей процес триває.
8 лютого 2023, 19:45
МакДональдс вийшов, зі збитками (великими), але швидко.
Вашому недоБанку — пособнику та фінансувальнику террористів, немає місця у цивилізованому світі!!!
Наразі готуется законопроект про націоналізацію таких БАНОК!!!
Альфа перша, ви друга…
На крові — дуже брудні гроші!!!