без повідомлення змінили умови обслуговування картки

lenja 30 січня 2023, 11:59
Маю просту Картку АТБ від Райфу. До грудня 2022 року її обслуговування було безкоштовним, якщо за місяць витрачаєш не менше 2000 грн. або на рахунку кожного дня залишається сума не менше аніж 2000 грн. Із січня 2023 р. цю суму змінили до 5000 грн., але ніхто про це не поінформував: ані смс-кою, ані в особистому кабінеті. Проте не забули нарахувати місячну сплату 39 грн. за користування карткою. На гарячій лінії не змогли назвати дату розсилкі повідомлення. Така дріб'язковість створює певний імідж банку
Райффайзен Банк
30 січня 2023, 12:02
Доброго дня!
Нам прикро, що склалась така ситуація. Ми зробимо все можливе для того, щоб її вирішити та виправити Ваше враження.
Написали Вам у приватні повідомлення для запиту необхідних даних.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

30 січня 2023, 12:02
Cейчас же ее закрою, крохоборство достало
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
30 січня 2023, 12:04
Доброго дня! Ми не хотіли б завершувати співпрацю та у разі виникнення питань — завжди готові до їх вирішення у індивідуальному порядку за зверненням до Інформаційного центру за номером:0−800−500−500 або за запитом у Чаті додатку «Райф Онлайн»
З повагою та турботою,
@RaifHelp
30 січня 2023, 12:17
Ага, так я и поверила. Вы приложение нормальное годами обещаете сделать, и ничего не меняется. А тут решите за полчаса. Брехуны

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / без повідомлення змінили умови обслуговування картки