Банк — спонстор агрессии

khvorost 16 січня 2023, 16:36
Российские дочерние банки иностранных финучреждений, в частности Raiffeisen Bank International (Вена),, предоставляют кредитные каникулы воюющим в Украине россиянам. Об этом свидетельствует информация на сайте банка.
Учредителем как Украинсой, так и рашисткой дочек — Raiffeisen Bank International (Вена).
Райффайзен Банк
16 січня 2023, 16:39
Доброго дня!
Райффайзен Банк Україна – український банк. У банку працюють люди з різних країн, і всі ми є патріотами України. Команда банку самовіддано працює в умовах воєнного часу, поділяючи з кожним українцем випробування, біль від втрат та гордість за країну. Ми є окремою юридичною особою, що діє у відповідності до українського законодавства та дотримується всіх встановлених вимог воєнного стану. Банк припинив відносини з тими клієнтами та грошима, що мають російське і білоруське походження.
Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора, забезпечуємо критичну інфраструктуру.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

16 січня 2023, 16:48
А тим часом на сайті Райффазена в рашке, де засновником як і в Райфі в Україні — є RBI, вказано безліч вакансій, а також який надає пільги для війскових рф, сплачує податки в рф — які йдуть на пуски ракет по мирноми населенню України. Тобто про відмову від грошей рф (їх у RBI набагато більше ніж грошей в Україні, та про відсудніть крові мирного населення на руках райфа — мова не йде …
А кого підримував RBI під час другої світової — поцікавтесь і все зрозуміїти…
17 січня 2023, 17:07
В Райффайзенбанке отреагировали на требование НБУ покинуть российский рынок и не предоставлять льготные кредиты российским мобилизованным.

В банке заявили, что Райффайзен «имеет дочерний банк в РФ, который является отдельным юридическим лицом и обязан осуществлять деятельность в согласовании с работающим российским законодательством, включающим льготные условия».

Тем не менее, Райфайзен заявляет, что рассматривает возможность ухода с российского рынка, но сроков не назвал, отметив, что российское законодательство не позволяет Райффайзену быстро покинуть российский рынок.

Отметим, что российский Райфайзенбанк является самым прибыльным во всей группе Райфайзен.

Согласно открытым данным, по итогам второго квартала прошлого года прибыль российского Райфайзена составила более 40% от совокупной прибыли всей группы Райфайзен.