Купівля валюти

43064855 11 грудня 2022, 17:50
Без проблем і легко в додатку можна купити валюту з розміщенням на депозит. Отримати в касі не має проблем але бажано передзвонити й запитати чи є в наявності, якщо не має то замовити на наступний день.
Булоб добре щоб ще зробили можливість купляти ОВДП чи акції подібно як в додатку «sense» чи «mono invest», й вихід на українську біржу простим людям, допомогти і нашому бізнесу й собі. Тепер це довгий процес і ліміти від 200 000грн та комісія не мала.
Райффайзен Банк
11 грудня 2022, 18:07
Доброго дня!
Наразі отримати кошти з депозитного рахунку Ви можете без комісії у валюті у касі нашого Банку за попереднім замовленням. Замовити можливо за зверненням до Інформаційного центру за номером: 0-800-500-500 або створити запит у Чаті додатку «Райффайзен Онлайн».
Купівля військових облігацій доступна дистанційно за зверненням до преміум менеджера або ж у відділенні.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

11 грудня 2022, 19:08
Я хотів взяти ОВДП але до 100тис, у відділені сказали за ліміти (як памятаю комісія за угоду біля 2000грн,). Тому вирішив на валюту перевести. Але із сильним падінням ринків добре булоб спробувати себе в фондовому ринку (дивлюсь я різну статистику-графіки й ціни на акції, але краще диверсифікувати й платити за кожну з угод по 10%комісії не хочеться). Це для роздуму вашим менеджерам Дякую