Невідповідальний банк

Намагалися зняти готівку через банкомат, 10 000 грн, але банкомат їх не видав, а з карти кошти списало, у відділенні банку м. Золотоноша відповіли, що вирішити це питання можна тільки через гарячу лінію, ми звернулися на гарячу лінію нашу заявку прийняли і сказали зачекати 5 робочих днів, на даний час уже пройшло майже 10 робочих, на що на гарячій лінії відповідають чекати ще! Хоча кошти вже мали б інкасувати і повернути, тимбільше на даний час ці кошти дуже потрібні, шкода, що банк невідповідально та без поваги відноситься до своїх клієнтів, не можемо дочекатися коли це питання вирішиться та закрити назавжди цю картку і нікому не радити мати справу з таким безвідповідальним банком, який у такі важкі часи не може надати відповідне обслуговування!
Райффайзен Банк
27 жовтня 2022, 11:31
Доброго дня!

Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону).

З повагою та турботою,
@RaifHelp