anastasiia00012 24 жовтня 2022, 23:41
Після початку війни як бізнес клієнт наша компанія отримала інформацію від менеджера, що нас супроводжує, що по кредитам банк надає кредитні канікули і тому поточні кредити можна не сплачувати. Потім в вересні місяці ми дізнаємось від менеджера, що з якогось періоду треба було все ж сплачувати відсотки (про що ми не знали і ніяк не були повідомленні), і що банк іх донарахував. Не з першої спроби ми отримали нові графіки за кредитами, де були за вересень місяць дивні суми за відсотками, по одному з кредитів списана частина тіла кредиту в рахунок відсотків. Та не звернули пильної уваги на сам розрахунок боргу до погашення. А зараз відображаючи операціїї в обліку виявилося, що банк по двом кредитам збільшив сумму боргу за кредитами майже на 1 тис дол просто заднім числом, без документального підтвердження! і де вони поділися між двома графіками — загадка. Де хоч якесь повідомлення клієнту що ви проводите взагалі такі перерахування — загадка. Чому на вимогу клієнта надати графіки за кредитами за весь період кредитів, щоб провести звірку, відповідь менеджера — вони не дають такі графіки — загадка. Просимо дати телефон кредитного відділу- не можемо дати телефон. Як ми маємо відобразити в обліку де поділися 36 тис грн — задака. То як це взагалі називається? Це підтримка малого бізнесу така? Ми сумлінно і добросовісно все сплачували, і звичайно ж робили би це вчасно, якби банк повідомив про необхідність, надав листа, пояснення, вимогу, да що завгодно. Проблема в некомпетентності співробітників чи в чому? Я глибоко розчарована, бо як фінансовий спеціаліст вважала ваш банк одним з найкращих на ринку, але наразі в мене немає слів.
Райффайзен Банк
25 жовтня 2022, 9:07
Доброго дня!
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою.
Ми відносимось з розумінням, що дуже складно здійснювати оплати за кредитами, особливо бізнес — компаніям. Банк дійсно пішов на зустріч на початку війни, надавши кредитні канікули як фізичним так і юридичним особам. Кожен банк орієнтується на власні розміри витрат та зобов’язань… Ми повинні виконати всі зобов’язання перед клієнтами, які довірили нам свої депозити, а це можливо зробити лише отримуючи доходів від кредитних продуктів.
В правилах НБУ щодо роботи банків під час війни чітко зазначено: Скасування відсотків за користування кредитними коштами не передбачено і є правомірним. Щоб розібратись саме у Вашій ситуації, просимо надати в особисті повідомлення Ваші дані, щоб ми надали правильну та розгорнуту відповідь.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 10 листопада 2022, 14:39
Доброго дня!
Перш за все, дякуємо за очікування. Отримали інформацію, що менеджер з відділення з'єднався з Вами, провів зустріч для рішення ситуації та ви разом прийшли до спільного висновку.
Ми постійно працюємо над покращенням надання сервісу та бажаємо залишати про себе приємні думки, дякуємо за відгук та можливість розібратись в ситуації.

З повагою та турботою,

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
10 листопада 2022, 14:39
Корисний коментар

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / заднім числом нарахували відсотки по кредиту за період воєнного стану і списали з раніше оплаченної суми кредиту