Безвідповідальне ставлення служби інкасації Райффайзен Банку.

Samoilenko1997 27 вересня 2022, 16:17
Ми приватне підприємство, яке заключило з Райффайзен Банком послуги про проведення інкасації на основі договору.
Працівники служби інкасації, дозволяють собі приїжджати на інкасацію, без відповідної інкасаційної служби, яка закріпленна за даною торговою точкою. Аргументуючи це тим, що сумка, данної точки була втрачена. Після звернення до начальника інкасаційної служби, з проханням пояснення, та піддвердженням даної ситуації, інкасатори, при проведенні наступної інкасації, хамовито та використовуючи ненормативну лексику, звинуватили матеріально-відповідальну особу, в тому, що, яке вона мала право звертатися до їхнього начальника. У результаті даної ситуації, у матеріально-відповідальної особи, стався нервовий зрив.
Райффайзен Банк
27 вересня 2022, 16:26
Доброго дня!
Дуже прикро, що склалася така ситуація. Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні питання, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Безвідповідальне ставлення служби інкасації Райффайзен Банку.