Ненажери на війні!

GGS GGS 19 вересня 2022, 14:37
Не зважають на війну та замість підтримки клієнтів, знімають кошти за некористування карткою, без завчасного попередження про свій грабунок, не зважаючи на те, що карткою фізично багато людей не має змоги користуватись. Ще й брешуть фахівці колцентру, кажуть, що більше знімати не будуть, а вже через день знову зняли! Ганьба!
Райффайзен Банк
19 вересня 2022, 14:42
Доброго дня. Розуміємо Ваше бажання не сплачувати комісії, особливо в цей тяжкий період, проте дозвольте пояснити, що з початком воєнного стану Банк скасував всі комісії за дебетними рахунками, встановив кредитні канікули за кредитами. Банк максимально намагається підтримувати клієнтів в різних питаннях. Повернення тарифів — це вимушені міри. Намагаємось підтримувати економіку в державі. Вони є на офіційному сайті. Щодо Вашого запиту, нам прикро, що не ми не змогли задовольнили Ваші потреби обслуговування повною мірою. Хочемо розібратись в ситуації та допомогти. Тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону) та яким саме чином Ви звертались до Банку (телефонним дзвінком, у чаті)?

З повагою та турботою,
@RaifHelp