Відгуки про Райффайзен Банк

oksana22222 3 червня 2022, 14:47
Уважаемый Минфин, прошу помочь прояснить ситуацию по потребительскому кредиту в данном банке. По причине войны не смогла вовремя внести плановый платеж. За это время мне насчитали то ли пеню, то ли штрафы, не знаю что именно, т.к. банк по телефону утверждает, что ничего не начислял, но сумма догла растет каждый день. И списание произолшо с процентами и штрафами. Законно ли это? И второй момент — с меня списали две суммы просроченного платежа. При этом рассказывают, что вернут, но через 2 дня. Возможно. Вопрос: почему с меня их списывают и как я должна прожить эти 2 дня без денег? Законно ли воровать и удерживать 2 дня (и зарабатывать на них эти 2 дня!) мои средства? Почему банк тогда не платит мне за них такие же мародерные проценты, как списывает с меня по кредиту?

И еще вопрос к банку. Тут уже по качеству обслуживания в банке и понимания, что вы можете, а что не можете. Я сама связалась с банком и сообщила, что есть большая вероятность, что я уеду заграницу и не вернусь. Надеюсь, не нужно объяснять по каким причинам? Предложила оплатить 50% долга, а остальное предложила списать с меня. Ну нет у меня возможности всё сейчас оплатить, а уезжать с долгом не хочу. В кредитном отделе мне сказали, что это возможно. Нужно написать заявление через чат. В чате пишут, что это невозможно. Так возможно или нет? Кто-то может дать адекватный ответ?
3 червня 2022, 15:09
Доброго дня.
За протермінування платежів по кредитам на період воєнного стану штрафи та пеня не нараховуються, але відсотки на заборгованість продовжують нараховуватись згідно умов договору.
Для перевірки інформації по рахунку та проведення аналізу ситуації щодо списання заборгованості прохання написати нам у приватні повідомлення Ваш ідентифікаційний код.
Сергій Брижак 3 червня 2022, 13:50
Відділення за адресою: Полтава, вул. М. Грушевського, 4
Заказал у данного «интернет магазина» телефон, уверяли что продают в пол цены из-за банкротства множества отделений про продаже телефонов
в связи с военным положением, но перед отправлением надо отправить на карту 50 % стоимости товара
(электронный чек и транзакция присутствует, переписка в инстаграмме сохранилась), через пару часов заблокировали по это странице http:// instagram.com/smartphone_top_ukraine/
По реквизитам подписались «4149 3900 0806 9469 Кононихин Максим Юрьевич»
можно их привлечь к административной ответственности и вернуть свои деньги?(Отправил им 750 грн). Спасибо!
3 червня 2022, 13:55
Доброго дня!
Дуже прикро, що з Вами сталась така ситуація. З боку нашого Банку, ми передамо інформацію щодо даного випадку до відповідного відділу для аналізу.
Хочемо також зазначити, що карта за даним номером випущена не нашим банком, і ми рекомендуємо додатково звернутись щодо цього випадку до банку, що випустив карту, та до правоохоронних органів.
Iryna1234 3 червня 2022, 0:25
Добр в день,
Хочу обратить всеобщее внимание на незаконные действия так называемого банка аваль. Корпоративная зарплатная карта. Являюсь клиентом банка более 12 лет. После снятия наличных за границей 20.05 на счёту оставалось 611 гривен, пришло сообщение об остатке. Сегодня, 02.06 при попытке рассчитаться картой приходит отказ, с сообщением о задолженности -1261гривна. Звонок оператору, ничего не прояснил.
Какая комиссия, какой перерасчёт курса задним числом, с каких пор у нас банки просто в долг дают? И чего вы решили что я хочу брать ваши деньги? а Теперь вы мне ещё проценты начислите, за использование кредитных средств? Т. Е если бы я не использовала карту, я бы не узнала что у меня долг? и когда вы планировали мне сообщить об этом?

Обращаюсь к представителям НБУ!
Прошу осуществить проверку ‘'Райфайзен банк Аваль ‘', т.к. это не единичный случай, это системное воровство средств клиентов считаю подобные действия в военное время мародёрством.
Большое количество людей даже не догадываются как их обирают.
«Кому война, а кому мать родна»
3 червня 2022, 9:55
Доброго дня. Перш за все, дякуємо за тривале очікування відповіді.
Дуже прикро, що Ви залишились незадоволені обслуговуванням в нашому банку. Хочемо зауважити, що списання комісій за операції, виникнення недозволеного овердрафту та нарахування відсотків за його наявність на рахунку передбачені тарифами рахунку та правилами обслуговування.
Коли Ви розраховуєтесь карткою або знімаєте готівку в іншій валюті, спочатку знімається орієнтована сума, після того, як банк обслуговування надсилає запит на остаточне списання – сума списується фактично, вона може бути більшою або меншою, в залежності від курсу на дату фактичного списання. Курс для конвертації зазначено на офіційному сайті Банку raiffeisen.ua у розділі «Документи» — «Курси валют» — «Курси конвертації валют за операціями по карткових рахунках».
Також, за умовами тарифного плану, наявна комісія за зняття готівки за кордоном в розмірі 2% від суми.
Якщо наразі у Вас є від'ємний залишок — то Вам потрібно поповнити рахунок, щоб уникнути нарахування 38% на суму заборгованості.
Добрый день.
Хотел написать отзыв о считающей себя банком организации Райффайзенбанк.
В апреле текущего года я открыл дебетовый счёт/карту в Райффайзен банке. В мае положил на карту собственные средства в размере 100 тыс грн.(согласно лимитам указанным в постанове НБУ). После снятия наличных за границей в банкомате в валюте евро, у меня на счету оставалось более 100 грн.
Через 3 дня после данной операции, я СЛУЧАЙНО (банк даже не уведомил меня) обнаруживаю на счету вышеуказанной дебетовой карты минус -3000грн.
В шоке от происходящего звоню в поддержку банка, где мне говорят, что все супер, это просто комсия/конвертация…
Какая может быть комиссия и конвертации после операции да ещё и в минус на счету?
Кто дал право банку решать за меня в момент операции устраивает меня комиссия или нет??? Кто дал право банку решать за меня и тратить мои средства больше чем у меня есть на счету??? Почему нарушаются мои Конституционные права?!!! Почему банк тратит с моей карты больше чем у меня есть???
Более того, ещё через 2 дня сумма с -3000 грн стала -6000 грн и каждый день эти мошенники начисляют мне какую-то пеню по 6 грн в день!

Я НЕ ЗАКЛЮЧАЛ С Райффайзен банком КРЕДИТНЫЙ ДОГОВОР!!!
Я НЕ ПРОСИЛ ТРАТИТЬ БОЛЬШЕ СРЕДСТВ ЧЕМ У МЕНЯ ЕСТЬ НА СЧЁТУ!!!

Обращаюсь к регулятору!
Уважаемые представители Нацбанка Украины.
Сейчас в нашей стране война, очень много семей, женщин, детей, пожилых людей вынуждены находиться за границей для сохранения своих жизней!
Я знаю много аналогичных ситуаций с этим банком лично и уверен их ещё в сотни раз больше!
Прошу Вас осуществить проверку банка Райфайзен! Прошу восстановить справедливость и прекратить мошеннические действия банка Райффайзен!

Очень прошу разобраться в данной ситуации, так как не один знакомый мне банк не поступает так со своими клиентами! Все банки берут (указывают) комиссию сразу и человек может самостоятельно принять решение подходит ему это или нет!

И особенно страшно когда банк начинает тратить деньги которых у тебя нет на счету и загонять тебя в долги ни имея на это никакого права! (недобанк Райффайзен считает это законным)
2 червня 2022, 15:00
Доброго дня!
Для можливості проведення аналізу ситуації написали Вам у приватні повідомленя.
Надежда Корнева 1 червня 2022, 12:03
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Січових Стрільців, 4-Д
По кредитной карте 100 дней списали с кредитного остатка деньги, якобы закончился льготный период.Так же 2 раза списали плановый платёж.Карта для выплат в минусе…В приложении писали, что карта в льготном периоде.На горячей линии работают полнейшие тупицы, они не знают, почему и за что списываются деньги.Процентные ставки по продуктам банка они не знают.Всё, чем они могут помочь, это составить заявление, о том, что я не согласна со списаниями.Обходите десятой дорогой этот горе «банк».
1 червня 2022, 12:09
Доброго дня.
Дуже прикро, що у вас склалось таке враження про наш Банк.
Прохання написати нам у приватні повідомлення Ваш ідентифікаційний код для перевірки інформації.
Bodyka23 31 травня 2022, 15:53
Доброго дня. Як можливо заблокувати карту шахрая?
Придбав товар на суму 510грн, кошти скинув на карту 4149−5001−1414−8953 Семёнов Александр 29 числа о 14:34, сказав що відправить до 16:00, але вийшов на связок наступного дня, сказав що відправить сьогодні(тобто вчора). Сьогодні в он-лайні був, але тільки читає повідомлення, не відповідає.
31 травня 2022, 16:56
Доброго дня! Перш за все, дякуємо Вам за тривале очікування відповіді.
Ми розглянемо дану ситуацію та за результатом приймемо об'єктивні міри.
gordienko201085 31 травня 2022, 11:25
Добрий день, сьогодні звернулася до контакт центру з проханням допомогти їх клієнтам, які знаходяться на окупованій території в м.Куп'янськ (без зв’язку, заробітних плат і пенсій майже три місяці), допомогти в вирішенні питання можливе було тільки дзвінком через вайбер, я намагалися 10 разів пояснити, що люди виїджають за сотні кілометрів, звісно заплатно, щоб впіймати інтернет, бо мобільного зв’язку по всьому району не має. Відповідь була одна, в нас не має технічної можливості подзвонити на вайбер. Шановні зараз війна в країні і гадаю, що можливо було взяти особистий телефон спеціалісту і набрати того клієнта і допомогти йому, в мене не має слів від такого відношення.
31 травня 2022, 11:32
Доброго дня!
Нам прикро, що ми не змогли у повній мірі задовольнити Ваші очікування від отримання сервісу, проте ми завжди готові допомогти у вирішенні навіть найскладніших питань наших клієнтів.
Дійно, зв'язок через Viber із Банком непередбачений, але можливий за запитом у Чаті додатку «Райф Онлайн» або за зверненням за номером 0443541434 через сервіс «Skype».
Також, отримати консультацію можливо за номером:0-800-500-500.
Andrey0880 29 травня 2022, 17:45
Яу це працює: ви, або вам переводять на рахунок в РФБ кошти, ви їх знімаєте …а потім банк з вас знімає штраі+відсотки за перевищення кредитного ліміта (!!!), Як вони це пояснюють: банку треба три дні щоб зарахувати ваші кошти отже, якщо ви їх знімаєте раніше то вони вважають що це кредит ;) безвітказна схема «на лоха».тобто в них програма три дні не може обрахувати платіж, а платите ви!))) Обожнюю цей банк
29 травня 2022, 17:54
Доброго дня.
Дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про наш Банк.
Ми ставимося з розумінням до вашого бажання сплачувати менше комісій за банківські послуги в такий складний час. З огляду на це, Райф уже суттєво підтримав своїх клієнтів у березні та квітні, скасувавши всі комісії по карткових рахунках, і продовжує підтримувати й зараз, повернувши комісії лише частково. Ми докладаємо всіх зусиль, аби підтримувати економіку нашої країни та продовжувати отримувати прибуток, тому, на жаль, були змушені повернути деякі комісії.
Виникнення недозволеного овердрафту по рахунку та нарахування комісії за його наявність передбачено умовами тарифу, і для уникнення цього, при зарахуванні коштів на рахунок ми радимо дочекатись повного опрацювання операції перед здійсненням списань.
Для перевірки та врегулювання ситуації прохання написати нам у приватні повідомлення Ваш ідентифікаційний код.
Эдуард Мокрый 28 травня 2022, 12:01
Банк во время войны вводит клиентов в заблуждение и по сути занимается мародёрством Больше писать про это российское гуано не имею желания. Закрываю все счета…
28 травня 2022, 12:04
Доброго дня.
Нам дуже шкода, що Ви такої думки про нас. Просимо описати в приватні повідомлення ситуацію, яка вплинула на Ваше рішення.
Мінфін
Відповідь адміністратора
31 травня 2022, 9:43
Отзыв не засчитан (на 31.05.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
46272722364 26 травня 2022, 23:24
21.05.2022 зняла гроші в банкоматі за кордоном.Пере цим перевірила курс — все влаштувало.Сума вийшла більша десь біля 4 % — як я розумію комісія. 26.05.2022 виявила що на карті зникли гроші.Банк нарахував ще відсотки і плюс змінив суми проведених 21.05.2022 транзакцій на більші.
27 травня 2022, 11:43
Доброго дня, перепрошуємо за тривале очікування відповіді.
Також за умовами тарифного плану була присутня комісія за зняття готівки за кордоном в розмірі 1.5%+ 40 грн.
Людмила Храмцова 25 травня 2022, 13:30
Добрый день, я как и многие столкнулась с проблемой не выплаты 6500 грн. Мой банк Райффайзен Банк. Оформляла заявку 26 марта и терпеливо ждала до сегодняшнего дня, но уже просто надоело. Написала в техподдержку и получила ответ в виде копипаста от банка, на конкретные вопросы вообще не отвечают, в середине дня ответ можно ждать час. Я знаю что выплачивает деньги не сам банк, а министерство экономики, но банки могли бы наладить какую-то систему коммуникации с министерством экономики для информирования своих клиентов, раз они выступаю посредниками этих выплат. По факту я как и многие наверно просто получаю сообщение «ждите». Вот чего ждать? наверно когда помру и выплата мне не понадобится (плохая шутка) Можно понять и тот факт что государство ведет войну и с финансами проблема, но зачем было начинать эту программу если финансов просто нет, а теперь люди рассчитывают на эти деньги. Как по мне сегодня важно получать четкую. и конкретную информацию в условиях войны. Поймите я не хочу нагонять негатив, конечно деньги хочется получить, но есть пока что кушать, а есть людям который очень сильно не повезло и они познали весь ужас этой войны, но тоже денег своих не получили. Система замкнутая, на телефон министерства экономики не дозвонится, банки отвечают копипастом и хамят, не думаю что в других банка ситуация лучше. Кстати смею вам напомнить что любой банк вас сейчас обворовывает если вы получаете перевод из загранице, в долларах или в евро, так как электронный курс в моем банке 29.25 на доллар и 31.35 на евро, и если мне переведут к примеру 100 долларов на карту я получу 2925 грн что очень далеко от реального курса. По этому считаю свою оценку очень объективной. Обычные жулики с очень плохо техподдержкой. Берегите себя люди, мир вам.
25 травня 2022, 13:43
Доброго дня!
Ми розуміємо, що ці кошти не були б для Вас зайвими, тим паче у такий складний час. Проте хочемо звернути Вашу увагу, що дані виплати надаються Міністерством Економіки, а не самим Банком. Наразі дійсно, такі ситуації можуть траплятися у зв'язку з тим, що Міністерству не вистачило фінансування. Зараз це питання знаходиться на розгляді, потрібно очікувати, подібних звернень наразі дуже багато, але до Банку кошти не надходили. Інформацію щодо термінів отримання коштів від Міністерства банки не отримують.
Банк зараховує кошти день в день, не пізніше наступного дня після отримання коштів, якщо кошти надійшли в операційний час Банку.
Щодо курсів, прохання написати нам в особисті повідомлення Ваш ідентифікаційний код — ми перевіримо інформацію по зарахуванню.
Віталій Прус 24 травня 2022, 23:53
Кредитною карткою банку користуюся пів року, під час останнього закриття заборгованості у пільговому періоді в травні 2022 року через абсолютно незрозумілий та некомпетентно сформований додаток недоплатив помилково 222 гривні із 10100 гривень погашених, в результаті продовжував користуватися карткою вважаючи що я у пільговому періоді за 20 днів нарахували відсотків 770 гривень. В додатку абсолютно заплутана та незрозуміла інформація про погашення суми для залишення в пільговому періоді, інформація про останні транзакції завантажується на наступний день, а то й через день. Випадково почав розбиратися із цим додатком, лише протягом пів години спілкування із толковим консультантом по гарячій лінії банку з’ясував цю прикрість, яка в умовах війни та тотального зубожіння населення коштувала моїй родині 770 гривень. Однак, я вирішив стати вище цієї ситуації і як добросовісний клієнт на протязі пів години покрив всю заборгованість і більше не бажає мати справ з цією фінансовою установою. Вважаю що банк в режимі смс чи повідомлень через додаток, а особливо в умовах війни має належним чином інформувати своїх клієнтів про мінімальний платіж та суму і строк покриття заборгованості, а не лише посилатися на додаток в якому клієнт має самостійно розібратися та нараховувати просто шалені відсотки. До слова за час користування (не для реклами) кридиткою Приватбанку, а це 10 років, з кредитним лімітом в 150000 гривень жодного неприємного інциденту, все прозоро, постійне інформування через смс про мінімальний платіж, повний платіж, строк погашення для залишення в пільговому періоді, досконалий мобільний додаток, фактично миттєва фіксація транзакцій…і ще багато чого хорошого.
Як висновок РОЗЧАРОВАНИЙ співпрацею з Райффайзен банк Аваль та ШКОДУЮ що свого часу почав користуватися кредитними продуктами цієї установи. Лише респект консультантам гарячої лінії, якби не вони я думаю за кіль днів сума моїх збитків потроїлася. Шановна адміністраціє банку відчуваю себе ОБДУРЕНИМ.
25 травня 2022, 10:21
Доброго дня, дякуємо за тривале очікування відповіді, нам дуже прикро, що обслуговування у нас в Банку Вам завдало таких незручностей.
Ми проаналізуємо ситуацію та надамо коментарі.
RaiffaizenAlex 6 червня 2022, 8:56
Доброго дня, Віталій, перепрошуємо за тривале очікування відповіді та за виниклу ситуацію. Кошти були повернені, інформація відображена у виписці Вашого рахунку.
З повагою,
Віталій Прус 6 червня 2022, 9:08
Доброго дня! Щиро вдячний Райфайзенбанку за конструктивний підхід до моєї проблеми описаної вище, банк вирішив її та повернув кошти, дуже приємно. Також хочу подякувати інформаційній платформі Мінфін за можливість за її посередництвом вирішувати ті чи інші фінансові питання. У цей складний для нас час хочу побажати Райфайзенбанку та Мінфіну фінансових успіхів у всіх починаннях. Та в свою чергу РЕКОМЕНДУЮ Райфайзенбанк клієнтам для своїх банківських операцій та інформаційну платформу Мінфін як надійну опору у ваших фінансових баталіях. Всім ДЯКУЮ!!!
Владимир Аграмаков 22 травня 2022, 21:17
Являюсь клиентом банка примерно с 2002 года. Все устраивало, до недавнего времени советовал данный банк своим компаньонам и друзьям. Но пару дней назад банк заблокировал мне доступ к моему счету с деньгами. Сказали, что я якобы нарушил один из пунктов договора, при этом на мой вопрос, какой именно пункт договора я нарушил ответ сотрудника банка был такой: «Мы не разглашаем эту информацию». Я, конечно, догадываюсь почему банк мне заблокировал счет… С марта месяца я активно помогал беженцам с Мариуполя, Волновахи снимать деньги с банковских карт, т. е. люди переводили свои пенсии, пособия и т. п. мне на карту, а я отдавал им наличные. Да, не буду отрицать, я брал за эту услугу 1−1.5%, примерно такой же как и берут многие банки при снятии наличных в банкомате. И по факту за свою такую помощь людям я получил бан от банка Аваль. Что меня особенно удивило, так это то, что банк даже не затребовал у меня никакие документы, подтверждающие мой источник дохода, никакие поясняния… А тупо, приезжайте в отделение, снимите остаток своих средств на счете, мы разрываем с вами договор на осбслуживание.
23 травня 2022, 10:29
Ми проаналізуємо ситуацію та надамо коментарі.
RaiffaizenAlex 24 травня 2022, 20:08
Доброго дня, Володимир. Дякуємо за очікування.
В листі, який було направлено Вам про припинення обслуговування нами вказана причина.
Положеннями абзацу 3 частини 1 статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361-IX від 16.12.2019 р. передбачені обставини, з якими законодавець пов’язує наявність у Банка обов’язку щодо відмови від підтримання ділових відносин з Клієнтом. На жаль, поновлення обслуговування не є можливим.
З повагою,
natashaGra 22 травня 2022, 18:28
Сервис банка очень, очень упал. Раньше в чате приложения связь была хотя бы через полчаса. Сейчас не предел с 21.05.22 с 11 часов не отвечать. Я просто в шоке. Принципиально банк не хочет улучшать свое приложение. Оценки ему тому подтверждение. Очень рада, что забрала деньги с депозита. Также при заключении договора депозита не указывается сумма, на которую он заключается. Только диапазон. А потом гадай 1 гривна у тебя была или 20000. Комиссии за перевод средств очень большие. Неконкурентные. Иногда в отделении просто собирается очередь. Менеджеры и кассиры непонятно чем занимаются. В большинстве случаев клиент им не нужен
23 травня 2022, 10:28
Доброго дня, дякуємо за очікування відповіді.
Щодо депозиту, роз'яснення неодноразово надавались в чаті «Райф Онлайн» та соц мережах.
Щодо відповіді підтримки, нам дійсно дуже незручно за цю ситуацію, наразі в чаті є навантаження.
Щодо комісій, ми ставимося з розумінням до вашого бажання сплачувати менше комісій за банківські послуги в такий складний час. З огляду на це, Райф уже суттєво підтримав своїх клієнтів у березні та квітні, скасувавши всі комісії по карткових рахунках, і продовжує підтримувати й зараз, повернувши комісії лише частково. Ми докладаємо всіх зусиль, аби підтримувати економіку нашої країни та продовжувати отримувати прибуток, тому, на жаль, були змушені повернути деякі комісії.
Щодо співробітників відділення, прохання описати ситуацію більш детально, а саме коли, в якому відділенні та яка саме ситуація склалась при Вашому обслуговуванні.
Nataliia57 22 травня 2022, 15:28
Провела транзакцію 19.05.2022 за одним курсом. 22.05 (коли курс значно виріс) в мене на рахунку -4500 грн. Пояснюють це тим, що в поточний день зняття Вони блокують гроші, а трошки пізніше (незрозуміло на яких підставах) їх розблоковують і проводять операцію за поточним курсом. Що це за політика банку? Де про неі пише? Перед тим, як знімати гроші, я ознайомилась курсом, зняла гроші ті, які в мене були на карті. А зараз на рахунку в мене мінус 4500! Жоден банк до такого абсурду не доходить! І стільки негативних відгуків ніде ще не бачила, дуже шкода, що звернула увагу на це лише після того, коли сама зіткнулась з їхньою «шахрайською політикою».
22 травня 2022, 15:36
Makxim 21 травня 2022, 11:38
Відділення за адресою: Київ, бул. Перова, 22
Банк мошенник, звонит по ночам номер 0444959000 и по 3 раза на день. Пытаются что-то навязать.
21 травня 2022, 11:53
Доброго дня! Перш за все, дякуємо за очікування відповіді.
Даний номер телефону є багатоканальним. Здійснення дзвінків відбувається у робочий час. У разі виникнення питання, що потребує рішення на Ваш номер телефону може бути здійснено дзвінок.
Приносимо вибачення за створені незручності та сподіваємось на розуміння.
rvrromgmailcom rvrromgmailcom rvrromgmailcom 21 травня 2022, 8:19
Після публікації зверенення від 19.05.2022 питання вирішене. Дякую.
21 травня 2022, 9:52
Доброго дня!
Дякуємо Вам за звернення! Ми завжди готові допомогти нашим клієнтам у вирішенні навіть найскладніших питань!
Rybak966 20 травня 2022, 17:04
Доброго дня!
Виникла проблема при поповненні карти в терміналі самооблуговування. Працівники банку детально все пояснили та допомогли в вирішенні проблеми.
Дякую Райфайзен банку за хороше і привітне обслуговування!!!
20 травня 2022, 17:06
Доброго дня! Щиро вдячні за приємний зворотній зв'язок щодо обслуговування у Банку. Цінуємо, що Ви є нашим клієнтом.
Мінфін
Відповідь адміністратора
24 травня 2022, 12:10
Відгук не зарахований (на 23.05.2022).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку / даної компанії.
Катерина Осіпова 20 травня 2022, 12:55
Доброго дня! Відкрила картку є-підтримка в АТ«Райффайзен Банк" ще у січні 2022р. Для отримання ковідноі 1000грн., кошти не отримала. 27 березня 2022 року відправила заявку на отримання допомоги в сумі 6 500 грн., кошти також досі не отримала. Всі мої колеги, з мого місця роботи, які відкрили рахунки є-підтримка у Приватбанку — кошти отримали не залежно від дати надсилання заявок. Є колеги які надсилали заявки через дію 27−28 березня, кошти отримали. Я дзвонила в банк — відповідь одна- звертайтеся в Мінекономіки. Прошу прокоментувати, чому проблеми саме в мене і чому вдруге я не отримую кошти на мою карту є-підтримка в Райффайзені?
20 травня 2022, 13:00
Доброго дня!
Напишіть нам Ваш ідентифікаційний код в особисті повідомлення — перевіримо по Вашим рахункам інформацію.
fig vam 20 травня 2022, 10:15
Решил разбавить негатив по Райффайзену. Снимал в чужом банкомате деньги в апреле (в период нулеых комиссий) по карте Райффайзена. Эквайер (чей банкомат) прислал транзакцию в расчеты в середине мая (уже комиссия 1% за снятие).Райффайзен комиссию взял, но после обращения сделал возврат. Довольно оперативно (даже не ожидал).
20 травня 2022, 10:23
Доброго дня, дякуємо за Ваші слова та за розуміння.
Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝