Відвратний банк

srt111 23 серпня 2022, 13:19
Нікому не рекомендувала би працювати з банком.
За кожен шаг — коміссія 1%. Зберігати в банку гроші — не рекомендую. Бо для того, щоб їх зняти, коли терміново, треба або заплатити коміссію, або бігти до відділення.
В час війни, банки дуже лояльно відносяться до населення. Хтось прибрав комісію, хтось збільшив пільговий період. Райфайзен здирає кошти у вигляді комісії за все. Треба зняти власні кошти — лише через банкомат, приходиш — в банкоматі немає грошей. Знімаєш з іншого банкомату, але тут вже з комісією, переказ між картками — з комісією, оплати — усі з комісією.
Зручності — нуль.
Зарплатний проект — платиш гроші підприємства, але якості — нуль. Все одно здирають гроші з працівників. Заплатити 250 грн за те, що зняв свої гроші, зі свого рахунку — це сверх наглість Банку райфайзен.
Райффайзен Банк
23 серпня 2022, 13:26
Доброго дня!
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою. Ми ставимося з розумінням до бажання сплачувати менше комісій за банківські послуги в такий складний час. З огляду на це, Райф уже суттєво підтримав своїх клієнтів навесні, скасувавши всі комісії по карткових рахунках та встановивши кредитні канікули, і продовжує підтримувати й зараз, повернувши комісії лише частково. Ми докладаємо всіх зусиль, аби підтримувати економіку нашої країни та продовжувати отримувати прибуток, тому, на жаль, були змушені повернути деякі комісії.
Проте, хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону) та описати більш детально.
З повагою та турботою,
@RaifHelp