Неринковий обмінний курс

Maxwe11 15 серпня 2022, 20:55
Цього відгуку могло б і не бути, але терпіння вже немає. Почнемо з того що при відкритті рахунку ФОП вам нав’яжуть супер-дупер преміум пакет для ФізОсіб за 200−600грн на місяць. Так от ви маєте повне право відмовитися від цього пакету!
А ще не дай Боже вам отримувати валюту на ФОП рахунок в Райффайзен банку. Навіть на простій операції обміну з вас вижмуть приховану комісію в 30+копійок/$ не дивлячись на те, що за ви платите банку за обслуговування.
В банку заявляють, що продають валюту на міжбанку, курс на міжбанку 36.9.грн/$, але ви можете продати валюту в Райффайзен банку тільки по курсу НБУ 36.5686грн/$, заявки з більшим курсом банк нахабно відхиляє! Якщо вам недостатньо плати за обслуговування то підніміть її, але дайте клієнтам можливість продати валюту за ринковим курсом 36.9.
Райффайзен Банк
16 серпня 2022, 8:59
Доброго дня!
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону) та яким саме чином Ви звертались до Банку (телефонним дзвінком або у відділенні?)

З повагою та турботою,
@RaifHelp

khvorost
khvorost
16 серпня 2022, 9:31
Мыши плакали , кололись , но продолжали жрать кактус …
Вам мало банков их ТОП-20 народного рейтинга ?