АТБ не підтримує, як заявляє

myna 9 серпня 2022, 16:13
Тернопіль
Придбав картку Райфайзен АТБ. При спробі зареєструвати онлайн, пройшов повну ідентифікацію через дію. Отримав смс /Shanovnyi klient, vash nomer pidkliucheno v iakosti finansovogo nomeru. V razi vynyknennia pytan: 0800500500/. В кінце кінців сайт банку видав попередження про неможливість активувати картуі запропонував звернутися на 0800500500, щоб записатися в відділення. Натомість у відділенні після перевірки паспорту та інн заявили що вони не можуть зареєструвати придбану АТБ картку, що триває перевірка.
Мобильний додаток не допустив до реєстрації — технічна помилка щоразу виникає.Якк відписав інший клієнт АТБ з карткою райффайзен Таким чином банк росповсюджує продукт без підтримки
Райффайзен Банк
9 серпня 2022, 16:16
Доброго дня!
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо написати нам в особистих повідомленнях Ваші дані: ідентифікаційний код власника рахунку та номер телефону, з якого Ви звертались до Інформаційного Центру.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

SergeyNina
SergeyNina
9 серпня 2022, 18:14
Лучше так не делать, идите в отделение и заводите карточку по нормальному или ждите когда вашу карту активируют — это долго может быть
12 серпня 2022, 12:11
Чекаю з 9 серпня 2022 17:20 Raiffaizen «Ваше звернення було передано до менеджера з обслуговування клієнтів, доведеться трохи почекати на відповідь»
12 серпня 2022, 12:17
При реєстрації в мобільному додатку по номеру карти з АТБ: «Технічна помилка. Спробуйте пізніше». 12.08.22 12:15

Курс валют в Райффайзен Банк

Курс валют в Райффайзен Банк