NINONILLA20 9 липня 2022, 16:13
Доброго дня!

Прошу надати мені ґрунтовну відповідь, чому я до цього часу не отримав допомогу від держави у розмірі 6500 грн як офіційно працюючий пенсіонер у 2021 році, на якого була подана звітність за 4 квартал 2021 року.
Я зареєструвався належним чином на веб-сайті «Дія» і вказав цей банк, де у меня є також зарплатня картка. У мене серед переліку карток банку після реєстрації у «Дії» з’явилась картка Е-підтримки, на яку повинні були перерахувати гроші, але до сих пір їх немає, хоча у ЗМІ було повідомлення, що всім, хто подав відповідну заявку, гроші остаточно вже перерахували. Якщо б були якісь ускладнення з перевіркою, тоді б картка взагалі не з’явилась би.
Райффайзен Банк
9 липня 2022, 16:16
Доброго дня!
Ми розуміємо, що ці кошти не були б для Вас зайвими, тим паче у такий складний час. Проте хочемо звернути Вашу увагу, що дані виплати надаються Міністерством Економіки, а не самим Банком. Наразі, дійсно, такі ситуації можуть траплятися у зв'язку з тим, що Міністерству не вистачило фінансування. Зараз це питання знаходиться на розгляді, потрібно очікувати, подібних звернень наразі дуже багато, але до Банку кошти не надходили.
Банк зараховує кошти день в день, або не пізніше наступного дня після отримання коштів, якщо кошти надійшли в операційний час Банку.
Якщо користуєтесь Райффайзен Онлайн, перевіряти наявність зарахування можете у розділі «Рахунки» системи. Як тільки кошти на рахунок надійдуть, вони будуть відображені у виписці рахунку єПідтримка.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

9 липня 2022, 16:31
???

Не совсем понял. Вы же пенсионер и так получаете постоянный доход, пенсию . Какая вам еще поддержка ?

Разве эта поддержка в 6500 предусматривалась не для тех кто потерял зарплату и не имел больше других источников доходов?

А вы, имея постоянный доход, (пенсию) хотите еще и получить поддержку для тех не имея пенсии, потерял доход ?
Может вам стоит обратиться в «Е поддержку», что бы вам еще и вторую пенсию назначили, ? Ну так, на всякий случай, что бы вторая пенсия была побольше первой

«Якщо б були якісь ускладнення з перевіркою, тоді б картка взагалі не з’явилась би.»

Поява «е карты» совсем не означает , что у вас «не буде ускладнень» с получением денег. ЛЮБОЙ гражданин Украины может открыть «е карту», причем даже тот, кому выплаты не положены. Но появление у вас «е карты» , совсем не означает, что вам автоматически начнут туда со всех сторон кидать по 6500 гривен))))
1954 P
1954 P
9 липня 2022, 23:11
Есть несколько знакомых, работающих пенсионеров, которые получили по 6500 грн. Главные условия были: регион проживания и уплата организацией ЕСВ за работника.
10 липня 2022, 11:08
Есть несколько знакомых работающих пенсионеров , которым ОТКАЗАЛИ в получении 6500 грн. ГЛАВНОЕ условие помимо региона проживания — это то что у платящего ЕСВ работника нет пенсии .

П. С. Про какие то там моральные аспекты я и не упоминаю . В то время как многие беженцы потеряли работу и не имели ни пенсии , ни работы, ни других источников существования , не смогли получить 6500 гривен помощи, этот «аффтар» имея и регулярную пенсию ,и работу имеет «совесть» жаловаться , что ему не дали 6500

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Ткаченко Геннадий ДемьяновичЧому немає до цього часу коштів на картці Є-підтримка, яка знаходиться у банку.