Не здатні пояснити некоректність своїх даних у довідці

Olha211 20 червня 2022, 13:20
Запросила довідку про надходження за депозитом через додаток Райф-онлайн. Прийшла довідка з 1) сумою нарахованих відсотків, 2) сумою сплачених відсотків і 3) сумою податків з нарахувань. Але якщо від нарахувань (1) відняти податки (3), то вказана сума відрізняється від суми сплачених мені відсотків (2).
На питання в тому ж Райф-онлайн, чому суми не узгоджуються, мені не відповіли — просто ігнор у відповідь.
Тому досі не зрозуміло, або працівники банку не вміють рахувати, або банк здійснює розрахунки за алгоритмом, який відомий тільки йому. Якщо дані вказані правильно, то поясніть, будь ласка, як вийшло так, що від 1250.71 відняли 19.5% і отримали 1075.98?

Також додаток не надсилає повідомлень, коли надходить відповідь від працівника у чат. Враховуючи час відповіді від банку, дуже незручно пів-дня заходити у додаток, щоб перевірити, чи відповіли мені чи ні.
Райффайзен Банк
20 червня 2022, 13:23
Доброго дня!
Для можливості проведення аналізу ситуації ми написали Вам у приватні повідомлення.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

Jokets
Jokets
21 червня 2022, 7:05
Согласен, должны были ещё меньше начислить
Olha211
Olha211
21 червня 2022, 12:45
На етапі спілкування через приватні повідомлення працівник банку завис так само, як і праціник Райф-онлайн. Ще ніде не бачила подібного спілкування. Просте питання з математики загнало спеціалістів у ступор. Або такі спеціалісти, або свинство від імені банку Райффайзен.
Ans
Ans
14 липня 2022, 0:54
Там есть какая то скорее всего своя логика

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Не здатні пояснити некоректність своїх даних у довідці