Решение вопроса по пенсионной карте в группе потдержки « ,Простір»

Анатолий Склрбиж 10 червня 2022, 19:21
Вопрос в том что мы беженцы и сейчас находимся в ИСПАНИИ, убежали из Николаева после очередной бомбежки и второпях забыли телефон жены который привязан к финансовому номеру и документы по банку Аваль взяли пенсионную карту Простiр, но оказалось что эта карта действительна только в Украине.Чтобы решить вопрос с получением пенсии зарегистрироваться в Райфайзен, а не имея номера клиента это сделать не возможно делали 4 звонка на номер 0444908888 и не какого результата нам не верят что это есть мы. Хотя у нас есть паспорта есть ндификационные номера есть документы Испанские, прописка в Барселоне, но им не верят в верят секретному слову которое пенсионер может и забыть
Райффайзен Банк
10 червня 2022, 19:31
Доброго дня!
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою. На жаль, карти платіжної системи «Простір» дійсно діють лише для розрахунків в Україні.
У випадку, якщо телефонний дзвінок до Інформаційного Центру здійснюється не з фінансового номеру (номер, до якого прив'язано рахунок), отримати персональний номер клієнта для реєстрації буде неможливо, адже цей номер надається лише за повною ідентифікацією і при зверненні з фінансового номера телефону.
Якщо у Вас наявний номер телефону, який Ви бажаєте встановити в якості фінансового, подати заявку можливо за телефонним зверненням до Інформаційного Центру Банку, але при ідентифікації потрібно буде обов'язково назвати слово-пароль.
З повагою та турботою,
@RaifHelp
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 14 червня 2022, 16:58
Доброго дня. Перш за все, ми б хотіли ще раз вибачитись за незручності, які виникли в процесі Вашого обслуговування. Згідно отриманої інформації, Ваш запит було вирішено в телефонному режимі з нашими менеджерами. З повагою та турботою, @RaifHelp

Анатолий Склрбиж
Анатолий Склрбиж
10 червня 2022, 22:12
Глядя на то как написана моя фамилия Я понимаю почему не совпадает секретное слово у меня фамилия Скорбиж ,Я также был клиентом вашего банка и рад что его покинул тоже сделает супруга сразу после возвращения
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
14 червня 2022, 16:58
Корисний коментар

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Решение вопроса по пенсионной карте в группе потдержки « ,Простір»