Просто воруют леньги, немного, но постоянно

Andrey0880 29 травня 2022, 17:45
Яу це працює: ви, або вам переводять на рахунок в РФБ кошти, ви їх знімаєте …а потім банк з вас знімає штраі+відсотки за перевищення кредитного ліміта (!!!), Як вони це пояснюють: банку треба три дні щоб зарахувати ваші кошти отже, якщо ви їх знімаєте раніше то вони вважають що це кредит ;) безвітказна схема «на лоха».тобто в них програма три дні не може обрахувати платіж, а платите ви!))) Обожнюю цей банк
Райффайзен Банк
29 травня 2022, 17:54
Доброго дня.
Дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про наш Банк.
Ми ставимося з розумінням до вашого бажання сплачувати менше комісій за банківські послуги в такий складний час. З огляду на це, Райф уже суттєво підтримав своїх клієнтів у березні та квітні, скасувавши всі комісії по карткових рахунках, і продовжує підтримувати й зараз, повернувши комісії лише частково. Ми докладаємо всіх зусиль, аби підтримувати економіку нашої країни та продовжувати отримувати прибуток, тому, на жаль, були змушені повернути деякі комісії.
Виникнення недозволеного овердрафту по рахунку та нарахування комісії за його наявність передбачено умовами тарифу, і для уникнення цього, при зарахуванні коштів на рахунок ми радимо дочекатись повного опрацювання операції перед здійсненням списань.
Для перевірки та врегулювання ситуації прохання написати нам у приватні повідомлення Ваш ідентифікаційний код.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

OkeyDoki
OkeyDoki
31 травня 2022, 11:13
Обожаю клиента который не читает договора ДКБО… это первое. Второе даже закон есть что переводы до 3-х дней. Читать когда-то научимся??? Или ныть только умеете?
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
1 червня 2022, 13:09
Доброго дня.
Перш за все, дякуємо за очікування. Інформацію щодо вирішення Вашого питання надіслали в особистих повідомленнях.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Просто воруют леньги, немного, но постоянно