Mykola1986 18 травня 2022, 18:01
Почну мабудь з того, що завжди було дивно зі шквалу негативних коментарів на банки в Інтернеті, думав це прискіпливість людей, але я глибоко помилявся.
Все почалось з вибору банку для поїздки за кордон, обирав банк не по коментарях, а через призму своєї наївності та довіри. Оскільки отримував зарплату в Приватбанку, думав що у всіх банках все ± одинаково. Тому, прочитавши умови банку, подумали з дружиною що було б добре відкрити рахунок в Райфайзенбанку. Дружина замовила карту Преміум і думала над тим, щоб брати карту для бізнесу, як ФОП.
Спланували поїздку за кордон, в Німеччину, де я мав ще пройти лікування та купити медикаменти після перенесеного інсульту. Поклав на карту 100000 тисяч. Приїхав в Німеччину і тут почалося найцікавіше. При оплаті послуг пішла відмова. Прийшов до банкомата — зняти 100Є неможливо. Дзвінок на гарячу лінію — скажіть номер карти, — кажу номер на що отримую відповідь — такої карти немає, ви точно з Райфазенбанку? Відповідаю так. Скажіть паспорт, скажіть індифікайний. Після 10 хв пошуку карту знаходять, і відповідають — ваша карта заблокована, оскільки невідоме джерело походження коштів, треба надати підтверджуючі документи. Я відповідаю що я в Німеччині, чому коли я клав гроші не було ніяких запитань, а коли приїхав за кордон карту БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕНЬ заблокували. Кажуть — скиньте підтверджуючі документи в чат, за ГОДИНУ вам карту розблокують. Скидаю довідки з ощадбанку про нараховану допомогу 200000 грн, допомогу Приватбанку 160000, оскільки я військовослужбовець і отримав інвалідність при виконанні. 2 дні мене культурно «посилають на», «вибачте, але ми робимо все можливе». Дзвінок на гарячу лінію, знову та ж історія — скажіть номер карти, — кажу , — такої карти знайти не можливо це точно карта Райфайзен? Після Приватбанку, де всі питання вирішувалися після першого дзвінка на гарячу лінію в мене був шок. В кінцевому результаті я з двома малолітніми дітьми (4 і 2 роки) вернувся 1000 Км в Україну, прийшов в банк з всіма паперами про нарахування. Проблема в тому, що банк масово блокує кошти, бо бачить протизаконні дії в тому, що люди кладуть власні кошти по 100000 і знімають їх за кордоном. В мене немає слів. То чому банк не піднімить курс, чи не перевірить походження коштів ДО того, як людина виїде за кордон? Дякую Райфайзен, вимоги як в Європі, сервіс як в Африці.
Райффайзен Банк
19 травня 2022, 10:31
Доброго дня, нам дуже прикро, що обслуговування у нас в Банку Вам завдало таких незручностей.
Ми проаналізуємо ситуацію та надамо коментарі.
З повагою,
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Поки захисники захищають цілісність України , інший ворог без наказано обкрадає людей.