Комісія з кредитки знімається окремо через пару днів

dimazah30 17 травня 2022, 22:18
Зробив оплату в інтернеті на сайті qmall.io крипта. 100 грн. Зняло 100грн. Комісії одразу не було.
Перевів на кредитку 15000 своїх коштів і оплатив 18900. Комісія через 2 дні 582 грн виходить включає навіть свої кошти. Супер.
Я знаю правила, але як я можу побачити що оплата йшла у вигляді карткового переказу, якщо навіть після пробної оплати мені показали комісію тільки через 2 дні?
Відображайте правильну інформацію, або блокуйте кредитки як це зробили з терміналами Нової Пошти.
Райффайзен Банк
18 травня 2022, 10:29
Доброго дня.
Нам дуже шкода, що у Вас склалось дане враження про нас, проте хочемо сказати, що жодні несанкціоновані списання по Вашій карті відбутись не можуть. Ці комісії списуються тільки тоді, коли сайт чи торгова точка, які направляють нам запит на блокування, а потім списання коштів з Вашої карти, підтвердять повністю успішну операцію з її деталями.
Сервіси самостійно вирішують як проводити операції, та якщо вони проводять оплату як переказ коштів, то ми як Банк спишемо комісію згідно з тарифами рахунку.
З повагою,
@RaifHelp

18 травня 2022, 6:42
Виявив що і з дебетної знімають 1% плюс 5грн після 1−2 днів окремим платежем. Всі суми і в смс і заблоковані по картці були без комісій.
18 травня 2022, 8:12
Когда оформляли карту вы подписались под тем, что изучили тарифы.
18 травня 2022, 13:34
Я знаю тарифи. Я не знав що оплата йде як переказ на картку. Ніякої індикації. Пробна транзакція знала гроші без комісії. Комісію нарахували через день окремим пунктом.
18 травня 2022, 14:52
То что сняло следующим днем — это особенности ДКБО.

И в целом это уже проблема кругозора.

Для меня как бы очевидно, что покупки крипты будет тарифицироваться так-же как и перевод с карты на карту + и скорее всего, как перевод на валютную карту + комиссия за покупку валюты.

Еще бы додумались за кредитные средства накупить крипты.
18 травня 2022, 13:39
То сервіси самостійно вирішують як проводити операції через день після транзакції чи як? Я про таке ніколи не чув щоб могли змінити МСС через день. Ви знаєте одразу яка буде комісія, але ховаєте інформацію від користувачів.
18 травня 2022, 14:59
Вроде так работают все банки, не только Украинские.

Скорее всего на самом ресурсе, где вы покупали крипто-валюту, должна быть инфа о сабже.

Как бы полное название который вы покупали — Криптовалюта!

Как бы намекает, что вы покупали криптоВАЛЮТУ, причем за счет кредитных средств!

Думали, всех обхитрить?

Вот так сами себя наказали, возомнив себя самым умным.
18 травня 2022, 15:57
-Претензія — відсутнє відображення комісії, що вводить в оману користувача. може банкам ніхто так не забороняє робити, але і мені ніхто не забороняє ставити їм 1 зірку за таке відношення.
-Коли працювала купівля на зарубіжних сайтах за долар, то комісії не було. Бо це саме працювало як оплата, а не перевод з картки.
-І, як я вказав, комісія за переказ навіть з дебетної картки теж є і теж знімається окремим платежем через 1−2 дні.
18 травня 2022, 16:04
Бесполезная претензия, ведь бумажку подписал, что с тарифами ознакомлен.

Смотря, что покупать на зарубежных сайтах — одно дело товар, другое дело валюта.

При покупке валюты — даже за свои деньги деньги! сейчас все банки берут дополнительную комиссию — 3-4% сверху!

Сабж активно обсуждался еще недели 2-3 назад!

Хотите заработать на крипте — будьте добры быть в тренде и банковских новостей, а то тупо потеряете деньги.
18 травня 2022, 16:37
Папірець підписав. 1 зірку ставити на мінфіні він не забороняє. І забути по райф і перевести зарплатний проект на монобанк папірець не забороняє.
Претензія корисна усім клієнтам банків, бо питати у кожного сайту по якому МСС у них ідуть операції складно і довго.
ЩЕ раз кажу, будь-який тариф мене влаштовує, але треба вказувати одразу що тут я роблю переказ коштів з відповідною комісією. Навіть якби не вказали комісію у СМС з кодом підтвердження, але її зняло одразу з першого тестового платежу у 100 грн, то я б витерпів таке і зробив би як раніше — переказ по IBAN на монобанк, а звідти куди хочу — навіть якщо є комісія, то монобанк мені її одразу показує.

18 травня 2022, 16:42
В монобанке думаете лучше будет в плане тарифов?

Ну разве, что комиссию вроде списываю сразу — а не через день, благо у них процессинг современный, и не рисуют тех-овер на ровном месте…
18 травня 2022, 16:57
К тому-же почему вы не предъявили претензии к самому сервису qmall.io Я думаю они в курсе комиссий за платежи с кредитных карт.

Они типа такие супер-пупер удобные — а по факту толком вас не проинформировали насчет подводных камней и подставили вас на деньги!
18 травня 2022, 17:04
У банку є всі технічні засоби одразу вказати свою комісію на своєму боці. У стороннього сервісу є вказання комісій на своєму боці. Наприклад у бінансу є 1.5% комісії і оплата іде як переказ, за який райф візьме свої 1%+5грн про які бінанс знати не може.
18 травня 2022, 17:27
Да есть, но почему-то ни один банк этого не делает?
Тот же приват, альфа-банк, монобанк тоже скорее всего не скажет про комиссию с кредитных — если будет платеж через интернет.

Также ни, кто про комиссию не скажет, если будешь оплачивать на почте наложенный платеж кредитными — разве что банк по доброй воле не даст провести такой платеж.

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Комісія з кредитки знімається окремо через пару днів