Розчарована! Безвідповідальність! А головне беззаконня!

Julka30 11 квітня 2022, 20:22
Був взятий кредит готівкою (перекредитування) з нижчою відсотковою ставкою, з пільговим періодом на погашення самого тіла кредиту. Погашення відбувалося вчасно, згідно графіку + посеред місяця клались особисті кошти, щоб швидше погасити кредит (оформлений на 72 міс у вересні 2021року). І тут сюрприз… Самовільно, без попередження, без підставно з порушенням власного договору+ наведенням недостовірної інформації (!) Підняли відсоткову ставку! Після безвідповідальних працівників гарячої лінії, їх незнання! І відвідування банку було доведено що банк (!) Самовільно може піднімати відсотки! Без пояснення! І + до всього немає повернення і вирішення переплати за грудень, січень, лютий по сплаті відсотків!!! І це ще невсе! Незнання і невміння почнити працівниками чому (!) Росте тіло кредиту, чому після сплати, сума кредиту далі росте (!) І нараховується відсоток! Хоча все вчасно погашено! Чому росте головне, тіло кредиту! Відповіді нема. Пояснення нема. Одне, що це такий кредит… Шановні, ви найгірші! Ви необізнані! Ви порушники своїх договорів! Мовчу про ваші так звані канікули під час воєнного стану… На вас потрібно суд та адвокат! Бо підтвердження всіх вашого безправ’я є!
Райффайзен Банк
11 квітня 2022, 22:01
Доброго вечора!
Приносимо вибачення за тривалість надання відповіді. Прохання, написати нам у приватні повідомлення Ваш ідентифікаційний код для перевірки. Дякуємо.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Розчарована! Безвідповідальність! А головне беззаконня!