Это банк-мародёр

Tome 7 квітня 2022, 10:49
Как же они всех надули. В начале войны показали, будто они банк который поддерживает Украинцев в этот сложный период, а на самом деле, решил их нагнуть
Кредитные каникулы которые они придумали — это лохотрон. В первый месяц они прислали смс, что дозволяют не платит в этом мае процент и тело кредита. Думаю вот хорошо, какие молодцы. Захожу в апреле, а они выставляют мне счёт и за май и за апрель, то есть я человек который находится в тяжёлой ситуации, рассчитываю на то, что мне нужно будет положить 2000 тысячи грн, а вместо этого банк меня нагибает и говорит плати 4000, ты же в прошлом месяце не платил. Просто ***. Призываю ВСЕХ МАССОВО НЕ ПЛАТИТЬ КРЕДИТЫ И ПОДАВАТЬ НА ИХ В СУД!!!
Райффайзен Банк
7 квітня 2022, 11:06
Доброго дня!
Кредитні канікули – це відтермінування сплати боргу, а не його прощення, на жаль.
Райф вже підтримав Вас, надавши кредитні канікули на погашення заборгованості та відсотків за вашим кредитом, на один місяць, у березні. Але, Ми просимо Вас здійснити наступний плановий платіж згідно графіку погашення за Вашим кредитним договором.
Про завершення дії кредитних канікул було здійснено інформування. Після чого, у день формування мінімального платежу за умови закінчення терміну дії пільгового періоду було виставлено платіж на погашення відсотків, згідно кредитного договору.
Погашення кредитної карти відбувається щомісячними автоматичними списаннями з зарплатного рахунку. Якщо коштів на зарплатному рахунку недостатньо, платіж резервується на рахунку, а після поповнення рахунку та відображення цього поповнення в виписці — списується і зараховується на кредитну карту.
Ми завжди готові розглянути індивідуальні умови погашення, просимо написати запит у Райф. Онлайн (зв'язок з Банком — чат).
З повагою та турботою,
@RaifHelp
Мінфін
Відповідь адміністратора
11 квітня 2022, 10:39
Отзыв не засчитан (на 11.04.2022).