fireeli 31 березня 2022, 16:58
Отменили кредитные каникулы в самый истощенный момент для людей!
4 дня назад положил на кредитку 13500 и сегодня был ошарашен тем что начислили каких-то процентов да еще и зарплатную карту в минус загнали.
Райффайзен Банк
1 квітня 2022, 12:03
Доброго дня!
Кредитні канікули – це відтермінування сплати боргу, а не його прощення, на жаль.
Райф вже підтримав Вас, надавши кредитні канікули на погашення заборгованості та відсотків за вашим кредитом, на один місяць, у березні. Але, Ми просимо Вас здійснити наступний плановий платіж згідно графіку погашення за Вашим кредитним договором.
Про завершення дії кредитних канікул було здійснено інформування. Після чого, у день формування мінімального платежу за умови закінчення терміну дії пільгового періоду було виставлено платіж на погашення відсотків, згідно кредитного договору.
Погашення кредитної карти відбувається щомісячними автоматичними списаннями з зарплатного рахунку. Якщо коштів на зарплатному рахунку недостатньо, платіж резервується на рахунку, а після поповнення рахунку та відображення цього поповнення в виписці — списується і зараховується на кредитну карту.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

31 березня 2022, 19:45
Вы всё перепутали…
Райф — австрийский банк…
Российскими банками
можно считать Альфу и Форвард…

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Рашен банк! погашу то что должен (41% по кредиту и это при том что получаю ЗП через ихний банк)