Райффайзен — це ворожа агентура

SBut 29 березня 2022, 11:50
Після того як Райффайзен відмовився піти з росії, він руками свого дочірнього банку в Україні здійснює економічну диверсію проти нашої країни. Посилаючись на неіснуючу правову норму, Райффайзен заблокував рахунки всіх юридичних осіб, кінцевими бенефіціарами яких є резиденти України, які мають паспорти рф. Це є прямим порушенням Постанови НБУ «Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану», у п. 15 якої сказано «Зупинити здійснення обслуговуючими банками видаткових операцій за рахунками резидентів Російської Федерації/Республіки Білорусь, за рахунками юридичних осіб (крім банків), кінцевими бенефіціарними власниками яких є резиденти Російської Федерації/Республіки Білорусь»
Або юристи банку настільки некомпетентні, що не знають що таке «резидент» і чим це поняття відрізняється від «громадянин» (у що я персонально не вірю), або керівництво Райффайзена свідомо діє на шкоду економічним інтересам України, безпідставно блокуючи законну економічну діяльність підприємств, які не мають жодного стосунку до держави-агресора.
Райффайзен Банк
29 березня 2022, 15:50
Доброго дня! Райффайзен Банк Україна є частиною міжнародної банківської групи RBI, яка засудила війну в Україні з перших днів. Керівництво групи заявило, що переглядає свою присутність у Росії. На жаль, заважаючи на специфіку банківської галузі, для банків практично неможливо припинити роботу в будь-якій країні в короткостроковій перспективі через складне банківське регулювання.
Всі банки групи працюють у відповідності до місцевого та міжнародного законодавства щодо санкцій.
Також було прийнято рішення про припинення відносин з клієнтами та грошима, що мають російське та білоруське походження.

SBut
SBut
29 березня 2022, 15:58
Пуста відписка без відповіді по суті
iamdimon
iamdimon
29 березня 2022, 16:31
Так напишіть офіційний запит до Банку й отримайте офіційну відповідь із посиланням на норми законодавства.
Sergei380
Sergei380
31 березня 2022, 1:27
Это да, так, а если у меня зарплатный проект, они и это заблокируют?
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
31 березня 2022, 16:00
Доброго дня! Ми сумлінно дотримуємось чинного законодавства України та готові проаналізувати ситуацію у індивідуальному режимі. Якщо Ви є юридичною особою та Ваш рахунок або рахунок Ваших співробітників було обмежено — просимо надати нам інформацію та підтверджуючі документи у приватних повідомленнях для можливості перевірки обставин блокування.
З повагою та турботою,
@RaifHelp