Шахрайство у воєнний час

Mimimio 19 березня 2022, 15:35
Користуюся послугами банка два роки, тому не очікувала шахрайства від нього у такі складні часи.

25.02 вивела гроші на крипто платформу бінанс. Сплачувала у гривні. Прийшли смс-підтвердження, гроші успішно списалися, баланс на платформі поповнився. Коли я перевірила баланс наступного дня, на картці було МІНУС 110 тис. грн. Також банк стягнув штраф за «перевищення кредитного ліміту», хоча карта дебетова.

Підтримка відмовлялася повертати гроші, наводячи багато різних причин: подвійна конвертація, «гроші списалися із запізненням, тому ви не побачили, коли перевищили баланс» та інші. Після двох тижнів моєї боротьби із некомпетентною та зухвалою підтримкою банк повернув частину коштів, але повертати останні 25000 грн відмовляється категорично. Зараз на картці все ще мінус, жити немає на що.

Інакше як шахрайством це назвати неможливо. У жодному іншому банку таких проблем не було. З інших своїх рахунків гроші вивела без нарікань.
Райффайзен Банк
19 березня 2022, 15:39
Доброго дня.
Додатки таксі UBER, BOLT; сервіси Google, Apple; сайт iHerb, Paypal, Uber / Bolt і т.д. проводять свої операції через закордонні банки / рахунки. Тобто, в моб. додатку або на сайті Вам сума за послугу показується в гривнях, але за фактом в наш Банк приходить запит на списання доларів або євро. Ми, як ваш обслуговуючий банк, купуємо валюту і оплачуємо рахунок. У зв'язку з конвертацією виникає різниця між номінальною вартістю послуги, яку показує вам сервіс і реальною вартістю. На майбутнє, щоб Вам простіше було орієнтуватися: сума оплати через закордонні сайти / сервіси буде на 2-5% більше заявленої (залежить від курсів).
З повагою,
@RaifHelp

Mimimio
Mimimio
19 березня 2022, 15:43
Про які «2−5%» іде мова, якщо банк забрав у мене тисячу доларів? Це набагато більший відсоток. Не кажучи все про 110тис грн, які банк стягнув спочатку. Не треба копіювати шаблонні відповіді, просто зробіть вже свою роботу та поверніть вкрадені гроші.
Soopve
Soopve
22 березня 2022, 15:40
В мене теж банк вкрав гроші. Я розумію, якщо є конвертація і курс інший. Але конвертація пройшла раз, зняло кошти.а через 3 дні, заднім числом знову зняло кошти. Це справжне обкрадання, користуючись ситуацією в Україні. Надіюсь ваш банк скоро закриють, і за такі крадіжки він піле на дно.
Ruslan11111fjfj
Ruslan11111fjfj
24 березня 2022, 8:08
Також попав у таку ситуацію, рекомендую кожному хто використовує цей недобанк відмовитись від їхніх послуг, і нагадаю що банк продовжує працювати на території Росії, посилайте банк разом з його працівниками вслід за російським кораблем