Некомпетентность и своеволие зашкаливает

2428888 17 лютого 2022, 15:55
Случилась такая засада, есть постанова про арест счета.Так вот Райфайзен банк полностью блокировал мою зарплатную карту.Справка у них что счёт зарплатный стоит 100 грн., и при общении с их безполезными сотрудниками выяснилось, что, Райфайзен зарплату, переводит на счёт уже в качестве обычных средств, тоесть, будь-то пенсия, или социальная выплата, или зарплата, пофигу, любой исполнитель блокирует по стандартному листочеку.Будь те осторожны, особенно вдруг так вышло что есть долги.
Райффайзен Банк
17 лютого 2022, 16:06
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Ви отримали негативний досвід. Проте, Ми, банк, зобов'язані виконати приписи суду. Ці приписи роблять приватні чи державні виконавці на основі рішень суду. Виконавці — представники Закону і ми змушені виконувати ті приписи, які вони накладають, у т.ч. і з приводу арештів рахунків.
Банк не відкриває рахунки зі спеціальним режимом використання (лише для зарахування зарплати чи отримання пенсії/соц. виплат), а тому Вам відкрито поточний картковий рахунок на який можуть бути зараховані не тільки пенсія/зарплата/соц. виплати, а й будь-які кошти від інших платників. Тобто це є звичайний поточний рахунок фізичної особи для власних потреб. Відмінити арешт може лише новий запит — на розблокування (постанова про зняття арешту).
Сподіваємось, той факт, що дотримуючись законодавства ми не змогли задовольнити Ваші вимоги, не вплине на наші подальші стосунки. Для можливості врегулювання питання зняття арешту рекомендуємо звернутись до виконавця.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

17 лютого 2022, 16:26
Суду?якого суду?ніякого суду не було.Ви бестолкові і дієте лише в своїх інтересах,виключно в своїх.Перевод коштів з зарплатних в свої,відбувається для того щоб ви могли завжди їх блокувати,так як такі гроші охороняє закон ,а свої ні .І нехай всі хто читає мій коментар знають про вашу шкуру.
tata1656
tata1656
5 березня 2022, 11:12
Та сама ситуація. але у мене по одному кредиту відкрили 2 виконавчих провадження . 1 в приватного інше в державного. І ось приватного зносимо. на жаль суд не відбувся так як був назначений на 24,02. А по державному виконавець каже я лише видав постанову. а банк сам вирішує наложувати арест чи ні . В банку кажуть дайте постанову уточнення . виконавець каже вони що там геть . в постанові загальній яка була відправлена все вказано на які кошти накладати арешт . Виходить що карта -132 тис . ще і з зарплати знімають 20 відсотків . А банк відмовляється розблокувати кошти спираючись на те що карта не є суто для зарплати .
17 лютого 2022, 16:45
И ещё,для исполнителя пришлось у банка брать справку о том что на счёт зачисляется зарплата сугубо Так вот предел алчности ,листик, а 4 ,распечатали и цена его 100 грн.
17 лютого 2022, 16:46
И при любом взаимодействии с банком они отправляют в суд или к исполнителю.Фильмов пересмотрели американских .
17 лютого 2022, 16:48
Никто не говорил про снятие,вопрос в том что с зарплаты нельзя больше 20% снимать Тлумачу для работников банка двое суток уже.Вообще неграмотные
iamdimon
iamdimon
17 лютого 2022, 16:54
Почитайте законодательство и договор с Банком и Вам все станет понятно