Попередження клієнтів банку! Привласнення банком коштів клієнта на 9500,00 грн.

Lyudmila01 17 грудня 2021, 11:18
7.11.2021р. я намагалася поповнити картку Райффайзен Банк Аваль для погашення кредитy. Щойно термінал забрав кошти, на екрані з’явилося повідомлення про його технічну несправність. Смс-повідомлення та квитанцію про поповнення рахунку я не отримала. Кошти також не були зараховані на рахунок. Після звернення до контакт-центру банку було оформлено спірну заявку № 380059. Через декілька днів частину коштів у розмірі 28500,00 було повернуто на рахунок. Решта суми у розмірі 9500,00 грн. так і не повернуто.
Банком надіслано листа в якому стверджується, що при проведенні інкасації було виявлено 56 купюр (55 номіналом 500 грн. та 1 з невизначеним номіналом) Тобто залишок коштів в терміналі становив 55×500=27500,00 грн. По факту банком повернуто на рахунок — 28500 грн., що в свою чергу знову підтверджує про грубі порушення проведення інкасації, оскільки сума повернених коштів і сума залишку після проведення інкасації не співпадають. Після таких розрахунків стає очевидним, яким чином проводиться інкасація.

Вищезазначеною ситуацію скористалися, привласнили та ухилилися від повернення коштів на суму 9500,00 грн.
Райффайзен Банк
17 грудня 2021, 11:22
Доброго дня! Для перевірки інформації та надання детальних коментарів, на жаль, не вистачає даних. Напишіть, будь ласка, нам Ваш ідентифікаційний код для перевірки в особистих повідомленнях.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

IvanPetrov
IvanPetrov
23 грудня 2021, 1:52
А банкнота с неопределенным номиналом — это как? Циферки на банкноте стёрлись? Так там ещё прописью есть…
Lyudmila01
Lyudmila01
24 грудня 2021, 17:01
Статус заявки «проблема решена» не соответствует действительности! По факту проблема не разрешилась и ответ банка следующий : позиція Банку не змінна, коштів при інкасації в заявленій Вами сумі не було встановлено.
Интересное то, что никто и не обратил внимание, что сумма инкассации и сумма возврата денег не соответствуют.

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Попередження клієнтів банку! Привласнення банком коштів клієнта на 9500,00 грн.