Шахрайство

leonkvpia83 26 вересня 2021, 10:17
Ніколи не співпрацюйте з банком Райфанзен банк Аваль, була кредитна карта яку передали так званим колекторам (сам був за кордоном) якусь інформацію про передачю долгу банк відмовився мені надавати, колектори так звані требують в два рази більше, а ніж була сума на кредиткі, НІКОЛИ НЕ беріть кошти в цьому банку…
Райффайзен Банк
26 вересня 2021, 11:59
Доброго дня. Нам прикро, що виникла така ситуація, при цьому у випадку, якщо клієнт не здійснює погашення заборгованості, законодавством та договорами, які підписуються між Банком та клієнтом при отриманні кредиту, передбачено право відступлення кредиту. Про таке відступлення Клієнту надсилається лист повідомлення та з усіх подальших питань Клієнт має звертатися до нового кредитора.
З повагою та турботою,
RaifHelp

Три літри
Три літри
26 вересня 2021, 13:19
Уехать за границу и не платить по долгам — такое не понравится любому банку.

Заголовок отзыва правильный, только он не про банк, а про автора.
26 вересня 2021, 17:22
Банк не повідомив мене про передачю колекторам навіть в писемному видгляді, я звертався в віділенн банку, щоб надали інформацію кому, з якою сумою передали, хоть якусь інформацію, але було відмовлено, ставлення до клієнтів паскудне, я бачю банк наберає негативних отзивів,
26 вересня 2021, 17:27
Все рівно готую позов до суду на райфайзен банк, за розголошення персональних даних клієнта іншим особам без мого відома,(я давав згоду тільки на обробку, а не на розголошення)