Відгуки про Райффайзен Банк

universe 9 грудня 2022, 14:17
Сьогодні отримала два єврових депозита у касі відділення. На превеликий жаль я не помітила, що касирка вирішила не видавати смішні відсотки у сумі 0.02 євро, а залишила їх на рахунку. Вже вдома я намагалася через чат закрити рахунок, де спочатку співрозмовниця Леся так само вирішила за мене, що закривати не потрібно нічого, бо я можу відкрити ще депозит, і обслуговування рахунку безоплатне, і хотіла закрити розмову. В свою чергу я дуже добре памʼятаю, що обслуговування рахунку в євро платне. Нарешті вдалося таки отримати від Лесі відповідь, що у чаті закривається рахунок без залишку, і треба знов повертатися у відділення.
Чому касир не видала ті нещасні 0.02 євро відразу у грн копійками? Днями саме так зробили у касі А-банку без прохань та нагадувань. А тут… Немає слів. Чи це навмисно?
9 грудня 2022, 14:20
Доброго дня!
Нам прикро, що Ви отримали негативне враження.
Ми хотіли б проаналізувати дану ситуацію, а тому написали Вам у приватні повідомлення для отримання необхідних даних.
AleksandraUa 7 грудня 2022, 10:45
Доброго дня!
На мою картку відправила кошти дивна особа Коліадко Т. і потім вирішила поздвонти у свій банк і повернути їх, а потім мені для повернення своїх 77 грн, 11 коп.
Після чого я їй повернула їх з іншої картки. (це особисто моя інфомація-не від банку)
Далі 1 числа в мене заблокова картка Райфазену. Дзвоню на гарячу лінію через декілька днів, мені кажуть: «…ШАХРАЙСЬКІ ДІЇ І ВСЕ В ТАКОМ ЗМІСТІ» Добре-я чекаю на розбирательство.
Дзвоню 5 чи 6 числа і питаю чи вже щось відомо, на що мені відповідають-передамо у відділ до спеціаліста, від зв’яжеться.
Вибачте, але про ніяки строки розбирательства ви не можете відповісти, інформацію отримати не можливо, дуже шкода, що працівники ніяк не допомагають клієнтові (мені).
На картку не поступають кошти…також не можна зняти нічого. Я як клієнт вирішила піти також як ФОП з розрахунковим рахунком до іншого банку, навіщо потрібен банк, який 6 днів тягне, нічого не пояснює, кошти що надходили після блокіровки не зараховані.
Вважаю таку роботу недоцільною та відстающу від інших банків.
Для співпраці не рекомендую.
7 грудня 2022, 10:48
Доброго дня!
Нам дуже прикро, що склалась така неприємна ситуація. Ми хотіли б проаналізувати її та надати Вам відповідь згідно результатів дослідження обставин блокування рахунку.
Для цього написали Вам у приватні повідомлення для запиту необхідних даних.
Natalis88 5 грудня 2022, 21:27
Доброго дня. Знаходжусь на окупованій території. У лютому, незважаючи на присутність ворожих військ і місті, можно було записатися в чергу та отримати гроші. Чергу чекали декілька днів…
Щоб отримати 2 тис (ліміт) ходили від 3 до 7 днів, стоячи весь день у великих чергах.

Потім банк взагалі закрився, при тому, що Приват та А-Банк працювали.
Підприємство, де отримую кошти, не працює. Зарплатм немає. Але на картці була сума коштів.

Через 4−5 міс., заходу в особистий кабінет… І бачу, що банк списує по 30 грн за відсутность руху по картці.
А як мені Аваль забезпечить рух?

Картка матері взагалі була заблокована.
І там теж списання.
У мене та у мами — відкриті депозити… Наші кошти на рахунку у банку.
Зарплата, яку не знімали — теж у банку.
При цьому Аваль списує за обслуговування…

Була проблема зі відходом, писала на потшу, що на сайті. Лист на 2 адресмюи від 1 грудня. Відповіді немає.
Писала у скайп.
Писала у вайбер бот.

Подзвонитм неможливо, оскільки в окупації немає української мережі.

Ніколм не пораджу цей банк знайомим. Облиралово. Звісно, знімимо і депозит.
Не можу довіряти кошти тим, хто ігнорує клієнтів.
6 грудня 2022, 8:49
Доброго дня! Перш за все, дякуємо за очікування відповіді.
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою. Комісія за обслуговування неактивного рахунку списується у разі, якщо по ньому не було руху більше, ніж 6 місяців.
Зі скайпу, на жаль, можна лише здійснити дзвінок, чат працює в додатку Райффайзен Онлайн.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому написали Вам в особистих повідомленнях для уточнення даних. Дякуємо

@RaifHelp
работаю с Авалем более 10 лет и за все это время ни разу не было нареканий на сервис и услуги банка. Занимаюсь туризмом и постоянно делаю платежи как по Украине так и зарабуе, так же чато путешествую и сопровождаю группы туристов, расчитываюсь только картой аваль, сталкиваюсь иногда с тем, что прокатные конторы, некоторые агентства по продаже авиа и другие, имея данные моей карты, снимают дополнительно суммы под предлогом «штрафа» или еще каких то непонятных платежей — и всегда аваль отвоёвывает суммы когда к ним обращаюсь — всегда! спорные транзакции доводят до конца! с платежами все понятно, с % тоже никаких проблем! во всех странах мира — без проблем, службы гарячей линии решают мои вопросы при обращении! За все время работы банк доказал свою надежность где бы вы не были и что бы вы не приобретали! (я не являюсь работником банка! просто делюсь своим опытом), ах да, немаловажно — сейчас, в тяжелый момент банк не напрягает по кредиту вообще! это очень значимо и с понятием! спасибо руководству и работникам банка! так держать!
6 грудня 2022, 8:36
Доброго дня! Вдячні за приємні слова та позитивний відгук, щодо роботи наших співробітників та функціоналу. Ви надихаєте працювати ще більше і краще.
Дякуємо, що Ви з нами.

IYY 5 грудня 2022, 16:25
Мерчант повідомив про те що не отримав гроші, надіславши мені офіційного листа, з яким я звернувся до банку щоб подати скаргу-претензію до платіжної системи.

Нажаль банк вирішив не боротися за інтереси свого клієнта і просто надіслав повідомлення:

Bank proanalizuvav Vashu spirnu transaktsiju #4446**. Povidomlyaemo, scho, na zhal, nemae pidstav dlya povernennia koshtiv
5 грудня 2022, 16:28
Доброго дня!
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо написати нам в особистих повідомленнях Ваші дані: ідентифікаційний код або номер заяви на спірну транзакцію. Дякуємо

Qqqqewww 1 грудня 2022, 22:36
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Артилерійська, 19-А
Отримую заробітню плату на карту райфу. Два роки користуюсь додатком — не такий функціональний як у моно, але в принципі норм. Перекази не літають, але протягом декількох годин гроші доходять куди треба. Я власне про інше. Влітку закинув 500$ на депоз по цікавому курсу через валютообмін. Три місяці минули як один день і гроші впали на поточний рахунок. Заїхав у найближче відділення там де оформлював зп карту — зачинено. В інше — також зачинено. Заліз в додаток — працює тільки одне в Миколаєві …
Ну ок. Працюють 9−16. Приїхав 29.11 в 12.50. дівчина менеджер сказала що мені в касу — але там обід з 13 до 14. Засада. В додатку ні слова про обід. Фідбек в додатку — ми врахуємо ваші побажання. Але. Суму треба замовляти за два дні бо то валюта. Байдуже що то 500$. Ок. Замовив. Призначили сьогодні
01.12 на 12.00. приїхав. Черга чоловік 10. Ну ок. Чекаю. Дзвінки по роботі, месенджери, спілкування з дівчатами підтримки райфу в додатку… Врешті, півтори години очікування і вуаля — мета досягнута. Жодних питань до касира. Питання до керівництва — нахіба вам платять таку ЗП, якщо ви не можете організувати процес. Один касир і на фізиків і юрики без черги — то нонсенс. Ну і власне побажання в додатку я залишив: в Укрпошті і те швидше.
Висновок: додаток — так, відвідування відділень — ні.
Сподіваюсь, ви виправитесь.
2 грудня 2022, 8:56
Доброго дня. Перш за все дякуємо за очікування відповіді.

Нам прикро, що ми не змогли задовільнити потреби обслуговування повною мірою.
Дійсно вся сума йде під замовлення під час воєнного стану країни, замовити можливо або в чаті додатку або в Інформаційному центрі 0800 500 500.
Розуміємо, що було б зручніше за візитом відразу отримати готівку, прикладаємо зусиль, щоб обслуговування було легким та менш тривалим. Вам в свою чергу дякуємо за відгук та побажання. Будемо працювати на краще та сподіваємось, що в майбутньому зможемо змінити Вашу думку.
Для зручності пропонуємо переглядати актуальний графік роботи на сайті Банку, де вказаний графік роботи відділення з перервою ( https://raiffeisen.ua/viddilennya#218537).

pvd2022 1 грудня 2022, 14:48
Чому ваш банк не дозволяє робити депозити з валютної карти в європейські покерні руми?
Онлайн підтримка банку посилається на постанову НБУ № 18. Хоча в тексті даної постанови з усіма доповненнями на даний момент (а саме постанова НБУ № 58 і постанова НБУ № 78) чітко вказано, що єдине обмеження на «quasi cash» операції з валютної картки — це 100 тис грн в еквіваленті.
З валютної карти державного ПриватБанку такі депозити проходять без ніяких обмежень.Чи це тільки на ваш банк накладені такі обмеження?
Дякую за відповідь.
1 грудня 2022, 14:51
Доброго дня!
На виконання вимог НБУ щодо встановлення ліміту на операції переказу коштів, в т.ч. зарахування на користь PayPall, Revolut тощо Банком здійснюються технічні налаштування.
На цей час тимчасово операції недоступні.
Виведення коштів із деяких рахунків (PayPall, Revolut, Skrill тощо) на картку Райфу можливе в разі, якщо інформація щодо даної операції передається до Банку як переказ з картки на картку.
За іншими типами операцій платежі не будуть успішними.
Oksana Shelest 22 листопада 2022, 9:44
Почему нельзя как все нормальные современные банки перейти на систему IFOBS? С он-лайн версией постоянные проблемы, то зайти невозможно, то платежи висят. Выгрузка/загрузка документов в 1С вообще печально все. Любой вопрос решается только через горячую линию, прямого телефона и сотрудника, обслуживающего счет, нет. Со многими банками работала — этот самый неудобный.
22 листопада 2022, 9:46
Доброго дня!
Ми хотіли б аналізувати ситуацію та надати відповідь, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані ( код ЄДРПОУ та номер телефону, з якого звертались до Інформаційного центру).

client7 22 листопада 2022, 7:00
Вперше зіткнулися з таким обслуговуванням ще на початку листопаду, банк почав вибірково блокувати платіжні доручення які ще пару днів тому проводив без проблем. Спочатку блокувалися платежі коли переводив чистий дохід з рахунку фоп на особисту картку, потім перестали проводити оплату оренди, а через пару днів взагалі всі платежі блокувалися. Останньою краплею стало, коли уже Аваль навіть блокує переведення коштів на інший розрахунковий рахунок в інший банк.
Не передбачено умовою Постанови оплати документів з даним призначенням, це таку причину блокування банк вказав, коли я хотів перевести кошти на інший розрахунковий рахунок. Зверталися спочатку у відділення, там сказали що телефонуйте на гарячу лінію, бо у відділення менеджера нічим не можуть допомогти. Телефонували на гарячу лінію, також без результатно, платежі як блокували так і блокують. До Авалю з такими проблемами стикалися з банками в яких були фінансові проблеми і потім вводилася тимчасова адміністрація. Можливо і Аваль на даному етапі має якісь фінансові проблеми, не все гаразд з ліквідністю…
22 листопада 2022, 8:54
Доброго дня! Перш за все, дякуємо за очікування.

Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код та номер телефону, з якого звертались до Інформаційного центру).

Ostapova99 19 листопада 2022, 2:07
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Гагаріна, 149
Столкнулась с проблемой получить свои деньги, на операцию матери через 4 дня, потому что банк решил заблокировать мои счета и сказал в момент когда я обратилась за помощью на горячую линию что больше я не могу быть ихним клиентом.Вот вчера утром у меня украли телефон, в магазине вечером я только смогла взять телефон вставив сим карты мне начали поступать сообщения что мой номер был сменен и ещё что-то.Я начала звонить на горячую линию Райффайзен банка и просить заблокировать мои счета, так как там деньги на операцию, на вопрос что мне делать мне сказали подойти в отделение снять деньги на кассе, я сегодня пришла в отделение деньги мне не вернули сразу я написала какие то заявления, на возврат и мне сказали ждать 10 дней, пока всё проверят!!! я не знаю что мне делать я вечером звоню на горячую линию, мне говорят что денег нет на счету по нулям и счёт закрыть как это всё понимать??? что мне делать, я мать двоих детей временно не работаю у матери операция во вторник что мне делать? я же не виновата что у меня украли телефон, как мне вернуть мои деньги
19 листопада 2022, 9:09
Доброго дня. Перш за все дякуємо за очікування відповіді.
Нам дуже прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому направили Ваш запит на аналіз до менеджера з питань клієнтського сервісу, який візьме запитпід свій індивідуальний контроль та надасть Вам відповідь. Для детального аналізу менеджеру потрібен час, тому він може зв'язатись з Вами протягом кількох днів.
Вікторія Ліпатова 18 листопада 2022, 20:59
Звертаюся до Вас, як посадова особа державної установи (ЄДПОУ 43225430), яка є клиєнтом з вересня 2019 року. Сьогодні, 18.11.2022, банком виконано платіжна відомість від 17.11.2022 № 128 на зарахування заробітної плати на суму 9723,40грн., при тому, що відомість від 14.11.2022 № 127 на суму 14200,00 грн. не виконано, і як наслідок, працівники моєї установи залишилися без авансу! Порушена хронологія виконання відомостей! Тобто, виконується ведомість з меншою сумою і з пізнішою датою, ніж та, яка була раніше подана на реєстрацію та має більшу суму. Як, пояснила менеджерка банку, система проводить суму на яку достатньо зараховано коштів! В мене питання: якщо казначейством до банку зарахована сума, що відповідає сумі відомості (№ 127), яка раніше подана до банку (14.11.2022 в сумі 14200, 00грн.) навіщо банк виконує відомість, яка подана з пізнішою датою та номером (№ 128 17.11.2022) та з інщою сумою (9723,40грн.)??? І коли мені менеджерка банку (я телефонувала на лінію підтримки клієтів) намагається переконати мене (а я працюю головним бухгалтером) в тому, що банком проводиться виконання платежів на суму, на яку достатньо коштів (які є на рахунку), це просто обурює, так як і так зрозуміло, що банк не може провести платежі більше ніж є коштів на рахунку клієнта! таким чином, Ваш банк знімає з себе відповідальність за порушення порядку, термінів проведення платежів! Аналогічна ситуціація вже траплялася декілька раз. Дуже шкода, що банк так працює і створює проблему фінансовим працівникам установ та працівникам цих утсанов (отримують кошти із запізненням, через декілька днів, коли буде достатньо на рахунку коштів), які в ньому обслуговуються! Обурює ще і те, що менеджерка таку проблему списує на роботу банковської систему, яка працює автоматично, и потрібно виставляти в програмном забезпеченні «Клієнт-банк» таку функцію як «пріорітетність». В мене питання: навіщо виставляти пріоритетність, якщо є реєстрація відомостей з номером та датою, чим і визначена черга проведення платежів. Тобто, банк, сам на свій розсуд, вирішує які проводити платежі! Дуже не задоволена цією системою, так як банк не робить висновків та не попращує роботу з клієнтами. Гадаю, ми покинемо цей банк та будемо обслуговуватися в іншому, де більш прозорі умови обслуговування та беруться вирішувати нагальні проблеми в найкоротші терміни.
19 листопада 2022, 9:01
Доброго дня. Перш за все дякуємо за очікування відповіді.
Нам дуже прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому направили Ваш запит на аналіз до менеджера з питань клієнтського сервісу, який візьме питання під свій індивідуальний контроль та надасть Вам відповідь. Для детального аналізу менеджеру потрібен час, тому він може зв'язатись з Вами протягом кількох днів.
@RaifHelp
Не видають кошти клієнтам інших банків.Банкомат просто не видає кошти.Менеджери спілкуються зі зневагою і насмішкою над клієнтами.Поверніть мені мої кошти.
19 листопада 2022, 9:00
Доброго дня. Перш за все дякуємо за очікування відповіді.
Нам дуже прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Хочемо зауважити, що в банкоматах нашого Банку зняття готівки можливо з карти будь-якого Банку, при наявності в банкоматі готівки. Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому направили з Вашого питання запит на розгляд до відповідного підрозділу, та надамо Вам відповідь, як тільки отримаємо результати розгляду.
EkaterinaD 17 листопада 2022, 22:42
Добрый день! Наше предприятие много лет является клиентом Вашего банка. В связи с боевыми действиями долгое время не работали (около 7 месяцев), вынуждены были переехать в другой город. Там обратились в местное отделение, для того чтобы получить доступ к клиентбанку (нам его закрыли). У нас потребовали уставные документы, а также анкету и структуру собственности (у нас два учредителя- физлица и два учредителя-юрлица). Все это мы предоставили. Нас попросили более подробно расшифровать юрлиц, а именно паспортные данные и ИНН их основателей, т. е.бенефициаров. Такой информации у нас нет, также она не указана ни в одном из учредительных документов. Найти этих людей не представляется возможным. Начать работать мы не можем, не можем получить доступ к своему расчетному счету. Как нам быть? Буду благодарна за быстрый ответ. С уважением, Екатерина.
18 листопада 2022, 9:00
Доброго дня. Перш за все дякуємо за очікування відповіді.
Нам дуже прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані.
В З 17 листопада 2022, 18:46
За 7 днів до закінчення валютного вкладу звернувся в чат для замовлення валюти але мені повідомили що проблем нема і готівка замовляеться за 2 дні. Замовив готівку через чат за 2 дні до закінчення депо, мене запевнили що суму отримаю в день закінчення, однак зразу мені зателефонували з відділення та повідомили що замовлення з головного банку отрилали, но у відділенні сума відсутня. У день отримання уточнюю через чат можливість отримання, мене запевнюють сума є в наявності і можу іхати для отримання. Потім для уточнення зв язуються з відділенням і пишуть що з відділення мені зателефонують. а грошей так і нема, так як готівкою відділення не підкріпили. На наступний день підтримка повідомляє що я можу валюту отримати, але узнав про відсутнісать у відділенні готівки підтримка запропонувала обміняти цю валюту в додатку (курс 36,45) так як в звязку з ситуацією в крайні у відділення по декілька місяців не надходить валюта (в це відділення інкасація ізде, просто дирекція не підкріплює валютою причини тут дві або Киів на дає безготівкову валюту для купівлі готівки аба Дирекція не хоче збільшувати своі витрати на комісію за купівлю готівки) а при повторному зверненні повідомили що зараз нестабільна ситуация і гроші можливо отримати тільки в порядку живоі черги.
Ніколи не міг і подумати про ситуацию що такий системний банк не може видати 1300 долл, самі більші проблеми на мою думку могли бути тільки у Моно із-зі відсутності відділень, але у нас Моно (через А-банк) Аккорд, Альфа видають новенькими купюрами і цим тільки збільшують депозитний портфель, а не навпаки як Райфайзен.
17 листопада 2022, 18:54
Доброго дня! Ми отримали Ваше попереднє звернення у соціальних мережах та аналізємо його.
За формуванням результату — обов'язково проінформуємо Вас додатково.
Повторно приносимо вибачення за створені незручності.
В З 22 листопада 2022, 20:55
Получил сегодня через заказ в Центральном отделении
Василь Ширман 17 листопада 2022, 10:41
Хочу засвідчити про ганебну ситуацію з банкоматом в місті Ворзель по вул Курортна 60А, (НБУ номер 10 від 18.06.2018 р. держ. реєстр номер 94 від 27.03.92) в приміщенні магазину Фора. 8 листопада я хотів зняти готівку 3000 грн, та банкомат її не видав, натомість на екрані висвітився напис ЧАС ОПЕРАЦІЇ ВИЧЕРПАНО. Я опромітчиво повторив операцію на 3000 грн. На єкрані висвітився тий же самий напис. Готівку ні в першому ні в другому випадку я не отримав. Перевіривши додаток Монбанку я побачив що кошти двічі списалися. Не відходячи від банкомату зателефонував на телефон гарячої лінії Райффайзен банк. Оператор рекомендувала звернутися до банку картки яку видав Монобанк. Запевнивши мене що така процедура і все буде гаразд. Це перша брехня. Не даючи іншим людям знімати готівку зателефонував на гарячу лінію Монбанку. Там мене запевнили що взяли в роботу і заявку зафіксували. На питання чи варто викликати поліцію чи ще щось зробити, мені відповіли щоб я не хвилювався та запевнили що гроші повернуть. Та це була друга брехня.Я наівно повірив. Після того як оператор сказав що я можу полишити банкомат, я спостерігав не залежно до мого попередження, як люди в спробі зняти готівку не отримували її, а на томість на єкрані висвчувався тий самий напис ЧАС ОПЕРАЦІЇ ВИЧЕРПАНО. Я спостерігав, як ще три людини спробували зняти готівку, безрезультатно. Я наполіг щоб охоронець прикріпив до банкомату напис БАКОМАТ НЕ ПРАЦЮЄ, так щоб інші українці не були пограбовані як я. Потім почався цирк з перепискою з Монобанком, спочатку мене запевнили що до 21 листопада гроші повернуть, тепер сьогодні 17 листопада мені повідомили, що Райффайзен банк дослідив що готівку я отримав. Вибачте але це вже шахрайство та ганебна брехня. На що Монобанк подав начебто (перевірити я це не можу та не вірю вже) заявку на оскарження в платіжні палаті на протязі 60 днів. Начеб то то така процедура. Я не вірю у цю брехню, тому це так описую. Коли вся Україна та українці виживати та не маючи заробітку рахують кожну копійку, так обкрадувати це може тільки окупант. Я зі своєю дружиною пережив перші дні окупації. В голоді, в холоді під вибухи, без ліків, та в страху та безнадії вижити. Для нас ці 6000 грн це принцип виживання. Ці кошти нам не банк надав і не держава, а пожертвували друзі, щоб ми мали можливість купити їжу. Та цей безсоромний грабунок повернув знову до тих днів окупації. Ми знову стоїмо перед викликом голоду. На разі це не просто низко та ганебно це мірзенно. Дії обох банків я розцінюю як злочин. Це не випадковість, таких шахрайст дуже багато. Тому прошу підтримати мене в розповсюджені цієї інформації щоб інші українці не постраждали. Настав час коли ми не повинні мовчати. Банки мають бути на стороні своїх громадян, а не окупантів. СЛАВА УКРАЇНІ. ГЕРОЯМ СЛАВА.
Всіх не байдужих закликаю про поширення цієї інформації. Ми боремось за свободу України, тому хай це буде нашим вкладом.
17 листопада 2022, 10:51
Доброго дня!

Нам дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою та дана ситуація завдала Вам незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Ми хочемо розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваш номер телефону.

Василь Ширман 8 грудня 2022, 11:36
Сьогодні не повірив своїм очам, відкривши додаток Монбанку. Кошти повернені навіть з комісією. Я танцюю танець перемоги, та радію. Пройшов місяц, а не два як по процедурі. Дякую, дякую всім співробітникам Райффайзен банк, хто допоміг. Бережіть себе СЛАВА УКРАЇНІ
Igor0033 16 листопада 2022, 16:43
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Тітова, 8
Пришел сегодня в Днепре в банк открыть карту и положить депозит на 3 месяца на сумму 93000грн, консультант удивил меня сразу, говорит давайте происхождение денег это очень огромная сумма, иначе мы вам не откроем карту, говорю покажите где это написано, нет такого закона, такого хамства и безразличия к клиентам не встречал никогда, перешел дорогу и в другом банке мне за 10 минут все сделали, не рекомендую никому, обходите стороной
16 листопада 2022, 16:47
Доброго дня!

Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону).

sam6082403 10 листопада 2022, 10:33
Проблемы блокировки карты самим клиентом вызывают у банка дикое впечатление! Карта блокируется, и дальше тупо ошибка за ошибкой! Обращение в чат и по телефону приводят к тому что каждый следующий оператор просто дежурно спрашивает о проблеме, ужасается её нетипичном и (о да, клиент который со своей картой без письменного уведомления президента вселенной, как себя снят менеджеры банка, вызывает ужас и не типично для смердов) и рассказывают о том что обратятся в нужному отделу…я так понимаю в созвездии Альфа-Центавра, судя по скорости решения проблемы, и коммуникации специалистов в отделах! Ужасный банк! Не советую людям которые переживают за свои деньги, время, нервы, и репутацию надёжного партнёра от своих поставщиков и партнёров! Отценка банка -10 из 10! Кстати счёт так и пришлось закрыть! Они не знают кто должен нажать на кнопку разблокировки!!!
10 листопада 2022, 10:39

igoross 9 листопада 2022, 1:58
Відділення за адресою: Київ, вул. Прорізна, 3
Я имею премиум аккаунт в этом банке. Выехал заграницу перед войной, имею возможность вернуться, но пока нету времени как минимум до конца ноября месяца. Договорился с персональным менеджером о передачи денег по доверенности с моего текущего счета. Мне сказали условия, я скинул образец подтвердили, через неделю я все сделал, отправил персональному менеджеру она загрузила в БАЗУ (мошенническую)… После этого человек приехал, эму не отдали средства, сказали переведите печати, сделали! Они нашли массу причин снова не отдавать. Я предлагаю обьеденимся в нескольких городах Украины и идти туда, и заставить выполнять все требования клиентов которые они обязаны!
ПИШИТЕ НА ПОЧТУ У КОГО ПРОБЛЕМЫ oseiko.igor@yahoo.com
9 листопада 2022, 8:56
Доброго дня, перш за все дякуємо за очікування.
Нам дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою та дана ситуація завдала Вам незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Ми хочемо розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, тому вже проводимо аналіз та менеджер з обслуговування клієнтів, котрий взяв її під свій контроль – з’єднається з Вами в месенджері, який на фінансовому номері (якщо на іншому – просимо написати нам в особисті, будь ласка), дякуємо.

RaiffaizenAlex 11 листопада 2022, 9:52
Доброго дня! Перш за все дякуємо за очікування.
На разі, отримали інформацію, що менеджер з Вами з'єднався та Ваше питання було вирішене. Дякуємо за відгук та можливість розібратись. Сподіваємось, ми змогли змінити Вашу думку.

З повагою та турботою,
Мінфін
Відповідь адміністратора
11 листопада 2022, 15:19
Отзыв не засчитан (на 11.11.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
Alfira12 7 листопада 2022, 1:42
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 89-А
У відділенні Києва, на проспекті Перемоги, 87а- Ірина прибиральниця краде і ворує. Грабує навіть клієнтів
7 листопада 2022, 9:04
Доброго дня!

Перш за все дякуємо за очікування відповіді.
Дуже прикро, що виникла така ситуація, вже отримали від Вас інформацію та проводимо аналіз.

Алексей Яковлев 4 листопада 2022, 9:29
Меня Райффайзен Банк Аваль просто ошарашил. Делал платеж в бюджет — единый налог, платеж не провели вовремя, звоню на линию поддержки — говорят что платеж находится на проверке по санкционному законодательству. ПЛАТЕЖ В БЮДЖЕТ. НА КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАИНЫ. МФО казначейства Украины. Во время войны. Они ввели собственные санкции против бюджета Украины.

Я в щоке.

на самом деле такая ситуация может говорить о том что у банка проблемы с ликвидностью.
4 листопада 2022, 9:33
Доброго дня!
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо написати нам в особистих повідомленнях Ваші дані: ідентифікаційний код та номер телефону, з якого Ви звертались до Інформаційного Центру.

RaiffaizenAlex 7 листопада 2022, 10:34
Доброго дня, перш за все, дякуємо за очікування.
Розуміємо, що дана перевірка завдала незручностей та могла вплинути суттєво на Ваше враження про нашу роботу, проте, інформуємо, що у зв’язку з військовими діями у країні та регулярним застосуванням санкцій згідно Закону України «Про санкції», в т. ч. введених в дію Указом Президента України від 19 жовтня 2022 р. № 7272022 рішення Ради національної безпеки та оборони України «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», Банк здійснює ретельні перевірки платежів з метою виявлення операцій, пов’язаних з особами, до яких застосовані санкції, тому час на обробку деяких платежів може збільшуватися. З метою зменшення часу обробки платежів у національній валюті та спрощення Банку процедури перевірки, просимо у разі ініціювання платежів на отримувача — фізичну особу або ФОП, вказувати повністю ім'я, прізвище та по-батькові фізичної особи або ФОП у полі «Отримувач (назва отримувача)». Бережіть себе та рідних.

З повагою та турботою,
Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝