Відділ погашення кредитної картки найгірший в Україні

aecktann 19 липня 2021, 14:16
Відділ погашення кредитної картки найгірший в Україні.
За борг розміром в 600 грн. дзвонять кожного дня по три рази.
В інших банках за борги значно більші не було ніколи ніяких нарікань і дзвніків.
А тут погрози, внесення до реєстру не добросовісних платників і т. д.
Сервіс нульовий, Інтернет банкінг в порівнянні з іншими банками України застряв в минулому столітті і дуже часто просто не працює. Відношення до клієнта як до (тут мало бути погане слово).
КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ цей банк при виборі ні жодному своєму другу ні нікому хто прочитає це повідомлення.
Райффайзен Банк
19 липня 2021, 14:48
Доброго дня! Нам прикро, що обслуговування в нашому Банку завдало Вам незручності, в той же час, маємо зазначити, що взяті на себе зобов'язання по погашенню заборгованості за кредитом Клієнт повинен виконувати в строки та об'єми встановлені договором. У разі не здійснення своєчасного погашення заборгованості, представники Банку, дійсно, можуть телефонувати та здійснювати інформування іншим чином про необхідність сплати та наслідки в разі відмови від виконання зобов'язань. При цьому жодних погроз або некоректного спілкування з боку працівників Банку зазвичай не допускається. Додатково прослухаємо дзвінки, які надходили на вказаний Вами у заявці номер телефону, та, в разі необхідності, проведемо роботу з працівниками. Крім того, маємо зазначити, що у будь-які ситуації Банк намагається йти на зустріч клієнту і, у випадку скрутного матеріального становища/неможливості своєчасно здійснювати сплату, пропонує здійснити реструктуризацію заборгованості. Якщо мова про кредитну карту, заявка розташована за посиланням: https://raiffeisen.ua/ru/promo/credit_card_holidays. Для кредиту готівкою: https://raiffeisen.ua/ru/promo/restrukturyzatsiya-hotivkovoho-kredytu. Для іпотечного: https://raiffeisen.ua/ru/promo/restrukturyzatsiya-ipotechnoho-kredytu. Переходите за посиланням, заповнюєте всі необхідні поля та протягом 7 днів отримуєте СМС про рішення Банку. Також, маємо зазначити, що Банк передає коректну інформацію щодо здійснення Клієнтом погашення заборгованості, виконання умов договору до бюро кредитних історій, у відповідності до умов договору.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

19 липня 2021, 15:15
«Сервіс нульовий, Інтернет банкінг в порівнянні з іншими банками України застряв в минулому столітті і дуже часто просто не працює. Відношення до клієнта як до (тут мало бути погане слово).»

Ну и какой смысл в таком банке оформлять кредитную карту да ещё и влетать на просрочку
или во всех остальных уже успели стать должником…
mary27
mary27
19 липня 2021, 15:19
Та они вам за те 600 грн все деньги арестуют автоматически спишут без суда.
И еще квартиру отберут.
Станете элитным райффайзен-бомжом)
gedo
gedo
20 липня 2021, 21:52
Взял кредитку в банке — не платишь — банк виноват.
смешно же

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Відділ погашення кредитної картки найгірший в Україні