Відмовили у видачі кредитної карти

0968310998 29 червня 2021, 19:05
Шкодую, що відкрила зарплатний рахунок в Райфі.До цього 16 років обслуговувалась в Приваті, але через розірвання зарплатного рахунку з огранізацією, змушена була обрати інший банк, на жаль, Райф. Двічі створювала заявку на отримання кредитної карти і двічі відмовили І це неправда, те, що банк написав на попередній відгук, що у відділенні повідомляють причину відмови. НЕ ПОВІДОМЛЯЮТЬ! Кредитна історія в мене ідеальна! Завтра планую розірвати свій договір та перейти в Ощад, бо такого приниження я ще в своєму житті не мала — випрошую кредитку, в той час коли інші банки насильно її впарюють, а мені ще й відмовляють. Та й з публікацією відгуку проблеми. Не можна обрати чи вписати, що відділення знаходиться в м. Звенигородка Черкаської області
Райффайзен Банк
29 червня 2021, 19:27
Доброго вечора! Нам прикро, що засмутили Вас відмовою у видачі кредиту. При цьому зазначаємо, що Банк приймає зважене рішення щодо кредитування аналізуючи велику кількість показників, серед яких не лише кредитна історія клієнта. При цьому, інформація про те, що саме стало причиною відмови, дійсно, не розголошується. Стосовно неможливості обрати відділення у м. Звенигородка, напишемо адміністрації сайту для проведення перевірки.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

gedo
gedo
11 липня 2021, 15:44
Кредитные деньги это деньги банка
банк не дает вам свои деньги
в чем проблема
не понятно…