Це покарання?

Yuriitern 7 травня 2021, 9:17
В минулу п’ятницю 29.05.2021р. у наш магазин заходить чоловік. Називається представником Райффайзен банку і каже, що потрібно оновити термінал. Запитую, чи є у нього направлення або службове посвідчення. Ні. Тільки паспорт. Ви серйозно? У вас в банку можна так просто увійти в сховище, касу, чи колупатися у банкоматах, маючи тільки паспорт? Прошу зачекати, щоб уточнити у свого керівництва, чи була заявка. Минає хвилин двадцять — відповіді немає. Відвідувач, що назвався працівником банку, каже, що більше не буде чекати. Прошу його, щоб залишив хоча б контактний номер телефону. У відповідь: Ні, якщо вийде з ладу термінал — робіть заявку. Отримую інформацію від свого керівництва, що ми нікого не викликали. Наступного дня термінал виходить з ладу. Робимо заявку. Обіцяють, що майстер прийде у середу 5.05.2021р. Сьогодні п’ятниця. Майстра немає. То це таке покарання, за те, що ми не допустили у касову зону вашого/не вашого працівника/не працівника? Майже тиждень не працює термінал. Це нормально? Думаю, зайве казати, що це втрата торгової виручки, крім того, у час пандемії і небезпека для клієнтів, які змушені розраховуватися готівкою.
Райффайзен Банк
7 травня 2021, 9:24
Доброго ранку! Ми обов'язково перевіримо надану Вами інформацію та, вразі потреби, зробимо все необхідне для недопущення подібного у майбутньому. Будемо дуже вдячні Вам, якщо в особистих повідомленнях Банку зазначите назву та адресу магазину про який йде мова.
З повагою та турботою про Вас,
RaiffaizenAlex 7 травня 2021, 18:36
Доброго дня!
Дякуємо Вам за очікування відповіді. Обслуговування терміналів здійснюється сервісною компанією на підставі укладеного договору із Банком. Оновлення терміналу в присутності інженера сервісної компанії, це одна із можливих робіт по обслуговуванню терміналів. Під час виконання таких робіт у інженера повинно бути при собі службове посвідчення. В той же час, в разі відсутності такого посвідчення або при будь — яких сумнівах щодо особи інженера, клієнт може звернутись за підтвердженням даної особи на гарячу лінію цілодобової підтримки з питань еквайрингу за номером: 0 800 500−738 (цей же номер зазначено на самому терміналі).
Зі свого боку, нами було проведено окрему комунікацію із сервісною компанією по даному випадку та доручено розробити план заходів щодо не допущення або мінімізації подібних випадків в майбутньому.
Щодо заявки поданої Вами, на жаль, ще очікуємо інформацію про причини повідомлення таких строків виконання та їх недотримання.
RaiffaizenAlex 11 травня 2021, 18:07
Доброго вечора!
Заявка, номер якої Ви вказали, зареєстрована 06.05.2021 та виконана 07.05. відповіді на інші питання надані вище. Приносимо вибачення за виникле непорозуміння, сподіваємось, що в подальшому обслуговування в нашому Банку викликатиме лише позитивні емоції.

7 травня 2021, 18:36
Доброго дня!