Краше припинит з цим банком будь-яку співпрацю

LoraM 26 березня 2021, 13:02
Банк спеціально затримує проведення платежів та зарахувань до 3 діб, щоб пройшли всі періоди планових платежів. Після чого на гарячій лінії в березні розказують, що не були погашені якісь умовні відсотки за січень (причому в січні і лютому картка була у пільговому безвідсотковому періоді). Повелася на гарну знижку по картці фішка на пальне, відкрила картку. Але «прозорі» умови користування не вартують жодної знижки.
Зрозуміла, що найкращий варіант — закрити свою картку повністю. І забути період користування послугами Райфайзенбанку як страшний сон і «развадняк».
Попереджаю кожного та рекомендую навіть не починати з цим банком співпрацю
Райффайзен Банк
26 березня 2021, 13:09
Доброго дня! На жаль, для того, щоб проаналізувати ситуацію, яка виникла, недостатньо даних. Зазначте, будь ласка, свій ідентифікаційний номер та прізвище в особистих повідомленнях. Що стосується здійснення переказів та зарахування то вони, дійсно, проходять у строк до 3-х днів (законодавчо передбачений граничний строк), але зазвичай це відбувається раніше. Перевіряти виписку Ви з легкістю можете в Райффайзен онлайн – декілька кліків і вже перед очима! Скорішою буде підгрузка, якщо проводити поповнення через наші сервіси: Райффайзен Онлайн, сайт Райфу, депозитний АТМ.
З повагою та турботою про Вас,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 2 квітня 2021, 18:14
Доброго вечора! Маємо інформацію, що Ваше питання вирішено позитивно. Просимо переглянути виписку та в подальшому, все ж таки, враховувати строки проходження платежів. Сподіваємось на розуміння та подальшу співпрацю.
З повагою та турботою про Вас,

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
2 квітня 2021, 18:14
Корисний коментар
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Краше припинит з цим банком будь-яку співпрацю