Утримання комісії з пенсії. Тариф Пенсійний базовий.

Leonids2444 10 січня 2021, 11:35
Як отримувач пенсії є клієнт вашого банку більше 10 років. Отримую пенсію по тарифу Пенсійний базовий. Картка Простір. Раніше все було нормально..Зауважень не було. Але останні місяці банк став утримувати з моєї пенсії комісію в сумі 36 грн. щомісячно. В банкоматі завжди мінімальна купюра 100 грн., тому після зняття, округлонеї в сторону зменшення, суми на рахунку залишається певна сума до 100 грн. Ось і з цієї суми зникає частина моєї пенсії. В квитанції написано, що можлива комісія банку-емітенту. А за що комісія? Не хотілось би міняти банк. Я людина похилого віку, так і ще карантин.
Райффайзен Банк
10 січня 2021, 12:23
Доброго дня! Дуже прикро, що обслуговування в нашому Банку залишило у Вас негативні враження. Наразі, у Банку діють лише два тарифа, на яких обслуговуються карткові рахунки Клієнтів. Один з них не передбачає сплату комісії за обслуговування взагалі, інший може бути безкоштовний, за умови виконання певних критеріїв. Про переведення карткових рахунків на новий тариф клієнтів інформували СМС повідомленнями. Якщо Ви не маєте можливості виконувати критерії для безкоштовного обслуговування Вашого рахунку (це розрахунки протягом місяця на загальну суму 2000 грн. або середньомісячний залишок на рахунку 2000 грн. ) зателефонуйте до нашого Інформаційного центру, ми допоможемо Вам змінити пакет послуг та надамо консультацію відносно тарифів.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

mary27
mary27
10 січня 2021, 12:25
Вот так банк потихоньку залезает в карман к пенсионерам.
Совести нет!
zig4free
zig4free
10 січня 2021, 12:54
Это прыкро, шо банк меняет тарифы без должного уведомления клиентов.
Пишите жалобу в НБУ, чтобы вам вернули украденные средства и меняйте банк для получения пенсии.
… хотя любой банк может залезть в карман… тот за СМС возьмет, другой еще за что-то…
Serb0605
Serb0605
13 січня 2021, 20:52
В мене також цей банк вже вдруге не повідомивши вкрав кошти

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Утримання комісії з пенсії. Тариф Пенсійний базовий.