Безобразное отношение к клиентам!

Antonio PA 16 грудня 2020, 11:01
Відділення за адресою: Одеса, вул. Велика Арнаутська, 72/74
О том что в Одессе в главном офисе дают такие купюры, что потом их нигде не принимают, то я об этом уже говорил по горячей линии банка, правда я уверен что это ничего не изменило!
Райфайзен за последние 8 лет, что я ним, превратился из образцового банка в
Банк, из которого надо бежать!
Оператор назначает встречу в банке, при этом банк к этому времени не готов, приходите после обеда!
При получении денег с валютного счёта или просто при обмене, доллары необходимо проверять ТЩАТЕЛЬНО. Могут подсунуть такие купюры, которые никто не примет и даже они сами!
Райффайзен Банк
16 грудня 2020, 11:07
Доброго дня! Нам прикро, що якість обслуговування в нашому Банку не відповідає Вашому очікуванню. Дозвольте нам детально розібратись в ситуації і, в разі необхідності, вжити заходів для запобігання подібному у майбутньому. Для цього просимо Вас в особистих повідомленнях зазначити свій ІПН та/або номер телефону з якого Ви зверталися до Інформаційного центру. Ми перевіримо консультації, які Ви отримували, та надамо коментарі.
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 18 грудня 2020, 16:30
Доброго дня! Приносимо вибачення за необхідність очікування відповіді. Маємо інформацію, що з Вами зв'язалися представники відділень, в яких Ви отримували послуги, для пояснення ситуацій та принесення вибачення. Інформація, отримана від Вас відносно недоліків в обслуговуванні, буде використана для вдосконалення роботи відділень . Дякуємо Вам, та сподіваємось, що  в подальшому обслуговування в Банку буде залишати у Вас лише приємні враження.

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex