Не відповідають за свої слова!

anastasia47 3 грудня 2020, 11:08
Замовила карту ще 13.11.2020, казали карта буде протягом 5 днів, я чекала. Далі сказали, в загальному 10 днів, але на той момент пройшло 13, на сьогонійшній день пройшло 20днів кажуть, вона в дорозі, що?? Просять зробити тимчасову, але додають, що карта вже повинна буде готова, тоді сенс тимчасової?!
Будь ласка, кажіть людям, так як є, я вже не можу чекати!
Райффайзен Банк
3 грудня 2020, 11:12
Доброго дня! Приносимо вибачення за завдані незручності. Зазвичай картка доставляється у відділення протягом 10 робочих днів, а тимчасову можна отримати в будь-якому відділенні і виконувати за допомогою неї всі необхідні операції. Просимо Вас вказати у особистих повідомленнях свій ІПН, ми перевіримо в чому причина такої затримки.
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 3 грудня 2020, 17:39
Доброго дня!
Приносимо вибачення за необхідність очікування відповіді. Маємо інформацію, що Ви сьогодні відвідали відділення, де отримали неіменну картку, пояснення з приводу причини затримки доставки Вашої картки та вибачення від працівників відділення.
Запевняємо Вас, що ми робимо все можливе для того, щоб обслуговувати Клієнтів у звичайному режимі, але, на жаль, іноді тимчасове закриття відділення в зв’язку з пандемією може завдати деяких незручностей. Просимо з розумінням поставитись до виниклої ситуації.

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex