Жалоба на невозврат средств

Oleg Tatsenko 7 листопада 2020, 18:24
Подскажите, к кому можно обратится чтобы наконец-то решили мой вопрос? Коллцентр обещает узнать и перезвонить и не перезванивает (все даты и время звонков у меня зафиксированы). Я НЕ являюсь клиентом Райффайзен Банка, но я со своего счёта в Приватбанке гасил знакомому кредит в этом банке. Деньги зависли на невыясненом счётё и банк по запросу с Привата их не возвращает мне на карту. Выглядит это как-будто деньги тупо украдены банком.
Райффайзен Банк
7 листопада 2020, 18:31
Доброго вечора! Просимо Вас в особистих повідомленнях вказати реквізити, за якими робили переказ та номер, з якого Ви зверталися до Інформаційного центру. Ми все перевіримо та надамо інформацію, на жаль, не раніше понеділка. Приносимо вибачення за необхідність очікування.
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 12 листопада 2020, 9:36
Доброго ранку! В додаток до викладеного Вам у особистих повідомленнях, зазначаємо, що маємо інформацію про те, що Вам перетелефонували та все пояснили. Запевняємо, що дана ситуація не залишиться без уваги, та зі співробітником, який не дотримався домовленостей, проведена робота з метою запобігання подібного у майбутньому.

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex